Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Значення листопада — природа восени


Автор: Leonadro Vo. | 30 Янв 2013

1Розвиток усього живого в природі це цілорічний процес, де в кожну пору року відбуваються певні сезонні зміни. Навесні природа прокидається, пробуджуються всі необхідні для росту процеси, які готують рослини до літнього сезону року. Восени ріст рослин уповільнюється, весь тваринний і рослинний світ починає підготовчі дії до довгого і холодного сезону року зимі. Птахи покидають рідні краї в поіках більш теплих місць, пісні тварини збирають запаси їжі на довгий зимування, а дерева покриваються позолотою, починаючи з верхівки і ліс в поривах осіннього вітру шумить листопадом. Так починається період, який називається золота осінь природи . У цей час дерева скидають листя, утворюючи навколо себе золотий килим.

Восени, у зв’язку з менш частим появою сонця на небі і похолоданням, в листі руйнується хлорофіл, який надає їм зелене забарвлення. Але крім хлорофілу в них також присутні червоні і жовті речовини. Так як їх частка в листі не дуже висока, навесні і влітку вони непомітні. А при осінньому розпаді хлорофілу від холоду червоні і жовті барвники зберігаються і стають помітними. Тому восени листя набувають яскраві кольори. Протягом літа в клітках листів накопичується велика кількість шкідливих для рослини речовин, і до осені листя старіють. Також при похолоданні утруднюється водопостачання і сповільнюється випаровування води. І для того, щоб перезимувати, рослини скидають своє листя.

Разом з листопадом з рослин виходять і накопичені шкідливі речовини. Якщо восени не відбувалося б цього процесу, то взимку дерева і чагарники загинули б від нестачі вологи. Коріння рослин не пристосовані всмоктувати взимку холодну воду з грунту. А без листя їм, природно, щоб вижити, потрібно набагато менше води. Однак у природі існують рослини, які зберігають зелене листя і взимку. Це так звані вічнозелені рослини. Їх дуже дрібні і щільні листочки майже не випаровують вологу, що дозволяє їм зберігатися під снігом. До них відносяться такі рослини, як верес, журавлина, брусниця. І хоча вони й називаються вічнозеленими, їх листя з часом опадають, проживши декілька років. І на місці опалого знову з’являються молоді листочки.

В цей осінній період, особливо, приємно гуляти, насолоджуючись яскравими різнобарвними фарбами лісу, немов підбираєш картинки золотої осені на робочий стіл і не знаєш, яку краще вибрати. Настільки красива природа в найкрасивіше час року.

Осінній листопад схожа поезії. Багато поети черпають в осінньому листі натхнення. Саме тоді народжуються вірші про кохання коли співає душа і кожен поет має потребу писати свої твори.

Выбрать, спроектировать и заказать зимние сады по самым низким ценам можно на сайте компании с многолетним опытом galion.ru
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы