Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Жан Мангейм — американський художник


Автор: Marta | 14 Апр 2013

5Жан Мангейм (Jean Mannheim) (1861-1945) народився в Німеччині. Відомо, що він служив в армії при Бісмарку, але став дезертиром, виїхавши до Франції, де добродушно брали німецьких біженців після того, як кайзер зазнав поразки у франко-прусській війні в 1870 р. У Франції Мангейм почав вивчати англійську мову і мистецтво в школі Делеклюз та Академії Коларосси, де його вчителями були де Ленс і Бугро.

У 1884 Мангейм їде до США, де обгрунтовується в штаті Іллінойс. Він викладав в художній школі в Декатурі і виконував багато портретів в Чикаго. Але він не припиняв свої поїздки в Париж, де продовжував свої дослідження в мистецтві. Після 1900 р. протягом двох років працював у художній школі Френка Бренджвіна в Лондоні. Повернувшись до США, він працював у школі мистецтв Денвера, а в 1908 році остаточно переїхав до Пасадени (штат Каліфорнія), де у нього був будинок біля Арройо-Секо. За цей час він одружився на Юніс Дреннан, і у подружжя народилося дві дочки, яких часто можна побачити на картинах художника.

Після переїзду до Каліфорнії імпресіоністичний стиль живопису художника став активно розвиватися і навіть видозмінюватися. Його пейзажі місцевості Аройо-Секо і півострова Монтерей, портрети на відкритому повітрі є цьому доказом. Він зображував неосяжність природи, тихі місця, а в портретах — м’якість жіночих образів і чистоту дитинства. Його «милі» картини принесли йому популярність і визнання серед американських художників. Jean Mannheim був членом мистецьких товариств та асоціацій. Він брав участь у багатьох виставках, де був нагороджений золотими медалями і заслужив прихильні відгуки критиків і колег. Він викладав в художній студії в Лос-Анджелесі, а в 1914 р. заснував школу мистецтв Стикни Меморіал у Пасадені.

Мангейм продовжував малювати і виставляти свої роботи до самої смерті, навіть у період депресії в 1930-х рр.. 7 вересня 1945 Жан Мангейм, перенісши інсульт, помер у своєму будинку в Пасадені.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы