Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Забруднення навколишнього середовища


Автор: Leonadro Vo. | 17 Фев 2013

1Забруднення навколишнього середовища при швидкому темпі розвитку всього людства невпинно зростає. І без цих фотографій ми це чудово розуміємо, але вдіяти вже нічого не можемо. Забруднення землі збільшується з кожним днем, тому що людина вже не може зупинитися, так як зупинка розвитку означає повернення в минуле. Вчені всього світу ламають голову, як зробити прогрес менш згубним для природи, але так досі нічого толкового і не придумали.

Повітря, вода, грунт постійно піддаються шкідливій інтоксикації штучними продуктами, які отруюють все. Не звертають на це увагу хіба тільки щури і люди, які можуть пристосуватися до будь-якій обстановці, навіть якщо вона смертельно отруйна для всього іншого.

Промисловість, яка створює більше відходів, ніж продукції, величезні звалища відходів життєдіяльності людей — все це згубно впливає на екологію. Останнім часом ми бачимо, що земля вже не справляється з тим, що їй пропонує переробити природним шляхом людина і клімат на планеті постійно скаче. Кожен день в світі фіксуються рекорди погоди. Всеубівающая спека і сніг у південних країнах з’являються не просто так, а з вини всього людства, що, не піклуючись про природу — свого матусі, хочуть побудувати своє щастя на горах сміття.

Хочете зробити торжество незабутнім для всіх? Це для вас зроблять музиканти на свято . Талановита група FIESTA, подарують вам справжнє шоу.

Крихке і тяжкий стан біосфери на сьогоднішній момент має хвилювати не тільки вчених, екологів та членів Грінпіс, ​​воно повинно стосуватися кожного. Тільки тоді, разом і спільно, ми зможемо врятувати нашу планету і не закінчити останні дні нашої цивілізації в одній загальній смітнику, в яку перетворитися найкрасивіша у всесвіті планета.

Полная, достоверная биография Паустовского Константина (1892-1968) — известного советского русского писателя читайте на сайте www.wisdoms.ru
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы