Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Як зробити повітряного змія


Автор: Leonadro Vo. | 21 Ноя 2012

Для каркаса плоского змія використовуються три дерев’яні рейки розміром 8х4 мм. Дві рейки закріплюються нитками і клеєм хрест-навхрест по діагоналі. Клей можна використовувати будь, призначений для дерева (ПВА, «Момент», столярний і т.д.). З меншої сторони прикріплюється третя рейка. По всьому контуру натягається міцна нитка, що з’єднує кути. Зверху робиться обтягування з паперу. Щоб забезпечити оптимальну міцність кінці паперу підвертаються, захоплюючи нитку.
Після цього можна приступати до виготовлення вуздечки. Для цього використовується товста нитка або волосінь 0,8 мм.
При цьому слід дотримуватися певних правил. Довжина нижньої вуздечки повинна бути рівною або трохи перевищувати довжину половини довжини змія, верхня вуздечка повинна укладатися по діагоналі, а вузол (вершина вуздечки) повинен проектуватися в центр змія.
Обов’язковим атрибутом змія є його хвіст. Зробити його дуже просто. До кінців діагональних рейок закріплюються нитки або мочало різнокольоровими шматочками паперу (довжиною 2,5-3 м).
Для запуску повітряного змія необхідно зробити леєр. Його роблять з товстої нитки або жилки в 0,8 мм. Леєр намотується на котушку або просто на шматок картону. Такий пристрій дозволяє змію піднятися на висоту до 300 метрів.
Все, змій готовий і його можна запускати в небо. Але дитина сама не зможе впоратися з цим. Довірте йому тримати котушку з леером, а ви самі підніміть його вгору на витягнутих руках під кутом в 45 градусів. Леєр потрібно розмотувати поступово, спочатку на довжину приблизно 10-15 метрів. Пам’ятайте, запускати змія потрібно проти вітру.
як зробити повітряного змія Виготовляємо коробчатого змія.
Потрібні три основні рейки перетин 4ч4 ​​мм і довжиною 860 мм, а також шість коротких рейок для розпірок довжиною 300 мм і перетином 3ч3 мм. На кінцях основних рейок роблять прорізи, таким чином, щоб між ними вийшов кут у 60 градусів, в них на клей вставляються короткі рейки з попередньо загостреними кінцями. Після цього з кальки викроюють дві площини розміром 1000X310 мм. Їх приклеюють на каркас змія за допомогою казеїнового або столярного клею, також підійде клей «Момент» або ПВА. Для обклеювання каркаса можна використовувати лавсанову плівку, вона приклеюється на клей «Момент». Якщо у вас немає необхідних за розміром довгих шматків паперу, можна відрізати шматки по ширині менших сторін каркаса, але висота повинна бути 310 мм.
Вуздечка змія робиться шляхом зв’язування нижньої і верхньої ниток. Слід враховувати, що нижня нитка повинна бути довше в 1,3 рази. Довжина леєри для змія такого типу дорівнює ста метрам.
Запуск коробчатого змія здійснюється, так само як і плоского.

Узнать как сделать своими руками холодный и горячий батик, одежда и картины для детей. Понятные фото и видео уроки на сайте bebi.lv
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы