Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Володимир Любар російський художник


Автор: Leonadro Vo. | 06 Мар 2013

1Володимир Семенович Любар — російський художник. Народився в Москві в 1944 році. З 1985 року є Членом Спілки художників Росії. Закінчив середню художню школу і Московський поліграфічний інститут. За своє життя встиг попрацювати книжковим графіком, головним художником в журналі Хімія і Життя. Разом з групою письменників організував видавництво Текст.

У 1991 році життя художника дуже різко змінилася. Він кинув роботу в Москві і виїхав у село Перемілово, де зайнявся графікою і живописом. З тих пір вже проілюстрував понад 100 книг. Малював ілюстрації на замовлення до книги британського видавництва Російські прислів’я. Основна серія робіт Володимира Любарова відноситься до села Перемілово. Більше 300 робіт мають відношення саме до цього поселення і їх жителям. Вся його творчість — це підмічені історії з життя, легкі карикатури з іронічною інтонацією. Сюжетів, мотивів і жанрів у його мистецтві не злічити. Це цілий світ, який метафорично є відображенням сучасної Росії .

Цей художник дуже відомий в Росії і за її межами і, безсумнівно, вніс величезний внесок у світову культуру і образотворче мистецтво. Його малюнки, картини зберігаються у приватних колекціях і в багатьох музеях світу, серед яких навіть, такі, як: Третьяковська галерея, Російський музей, Літературний музей та музей історії Санкт-Петербурга.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы