Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Великий російський художник. Біографія Куїнджі


Автор: Leonadro Vo. | 14 Авг 2012

Архип Іванович Куїнджі, один із самих великих російських художників. Куїнджі, в перекладі з татарської, означає — золотих справ майстер. Архип був вихідцем далеко не з багатої родини, він був сином шевця і мав грецьке коріння. Народився він в Маріуполі в повній убогості, пас гусей, працював на хлібопекарні і на будівництві церкви. Великий вплив на нього і його творчість надали роботи Айвазовського, а саме його майстерність передачі світла. Він завжди прагнув передати саме цю боку природи, про що говорять такі його картини, як «Сутінки», «Ранок», «Сонячні плями на інеї». Художник придумував свої власні прийоми живопису, наприклад, часто зображав у своїх картинах високий горизонт, оптичну ілюзію освітлення. Такі роботи як «Ніч на Дніпрі», «Березовий гай» справили велике враження на його сучасників, і за багато своїх робіт майстер був нагороджений преміями, званнями і медалями, а найголовніше — популярністю.

Він був не просто художником, а й чудовим учителем. Він викладав в художній майстерні, де його учнями були такі великі діячі, як Н.К.Рерих , А.А.Рилов, К.Ф.Богаєвського. Свій талант знаменитий пейзажист не забрав з собою в могилу, а передав з художньої лінії і віддав його в надійні руки своїх послідовників. Дивно, але в 1897 році його звільнили з цієї майстерні за підтримку студентських заворушень. Через два роки він створив своє власне суспільство художників, яка цілком і повністю існувало на його кошти.

Господар — будівельна компанія пропонує професійний генпідряд . Повний спектр послуг від моменту проектування будівельного об’єкта до здачі. Всі турботи компанія візьме на себе: дослідження, організація, контроль і багато іншого.

Помер великий російський художник в 1910 році від важкої хвороби серця. В останні свої дні він хотів побачити всіх своїх учнів, але, на жаль, не всі змогли відвідати свого вчителя. Майже всі свої гроші він заповів до Товариства художників імені Куїнджі. Решта покладалися дружині, дітям, сім’ї і церкви. Ось таким він залишився в серцях нащадків — талановитим, щедрим, захисником і меценатом.

Нужен профессиональный свадебный фотограф киев по самым низким ценам. Предлагаем посмотреть портфолио и сделать свой выбор. Подробнее на сайте wedding-club.kiev.ua/
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы