Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Великі імпресіоністи. Едгар Дега


Автор: Leonadro Vo. | 10 Окт 2012

Едгар Дега — великий французький художник-імпресіоніст, народився в Парижі 19 липня 1834 Едгар був старшим з п’ятьох дітей в забезпеченої, аристократичної сім’ї. Спочатку його прізвище було де Га, але потім він змінив своє прізвище на Дега.

На початку своєї творчої кар’єри Едгар закінчив Школу витончених мистецтв і копіював картини великих художників в Луврі. Тут же він і познайомився зі своїм, надалі, іншому Мане . До середини 1860-х років французький художник знайомитися з майбутніми імпресіоністами , які засідали в кафе Гербуа. Його живопис починає змінюватися і в 1868 році він виставляє свою першу картину, присвячену балеринам «Мадмуазель Фіокр у виставі» Джерело «. Його композиції, в яких головну роль стали займати балерини, жокеї, стрибки, музиканти були дуже сміливі і незвичайні для того часу.

Хоч всі його мистецтво і належить більше до постімпрессіоністіческому напрямку, його картини досить часто брали участь у виставках імпресіоністів. З 1870-х по 1880-і Едгар Дега створює свої найкращі полотна: «В майстерні модистки», «Прасувальниці», «Оголені жінки за туалетом» та інші.

В останні роки життя у Едгара прогресувала хвороба очей, через яку йому практично довелося відмовитися від живопису і займатися скульптурою. Помер великий французький художник 27 вересня 1917 в Парижі. Тоді йому було 83 роки, і в свої чималі літа Дега був визнаним за життя художником і одним з найяскравіших представників імпресіонізму.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы