Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Відмінні риси хорошої багетної майстерні


Автор: Marta | 19 Июн 2013

34Оригінальною деталлю сучасного інтер’єру є багет. Застосовуючи вироби з багета, можна створити неповторний дизайн будь-якого житлового приміщення. Адже подібними елементами чудово оформляються будь-які предмети і деталі інтер’єру в будинку. Наприклад, картини, фотографії, сувеніри, дзеркала, отвори і т. д. Багет з цінних порід дерева підкреслить вишуканість інтер’єру і додасть необхідну солідність приміщенню. Крім того, багет може бути виконаний з алюмінію або пластику. Такі рамки часто використовують у сучасних стилях інтер’єру.

Багетна майстерня займається виготовленням багета і виробів з нього. Фахівці компанії працюють на найсучаснішому обладнанні, що дозволяє виготовляти високоякісну продукцію. Всі технологічні операції проводяться в строгій відповідності з прийнятими європейськими стандартами. Високий професіоналізм працівників і відмінна якість послуг — це візитна картка багетній майстерні.

Краща багетна майстерня своєму розпорядженні високотехнологічними апаратами від відомих виробників. Це сбівочние верстати, гільйотини, компресори та інші обладнання, необхідне при виробництві продукції. Таким чином, саме в такій майстерні можна справити складні технологічні роботи.

Види послуг багетній майстерні

1. Якісне оформлення творів живопису, графіки, гобеленів та вишивки (виготовлення рам). Дерев’яні рами для картин роблять вручну, що забезпечує відмінну якість і естетичний зовнішній вигляд готового виробу. Поверхня багета піддається складній обробці, що дозволяє отримати незвичайні відтінки. Крім того, багетними майстрами проводиться унікальне оформлення дзеркал.

2. Реалізація виробів з багета. При цьому для предметів використовується дерево і полістирол.

3. Виготовлення паспарту з різних видів картону. У хорошій багетній майстерні великий асортимент всіляких кольорів і відтінків цього матеріалу. Також завжди можна підібрати фактурну поверхню за смаком. Великим попитом користується картон під золото або срібло.

4. Ретуш старих фотографій або колаж. Фахівці швидко і дбайливо відновлять стерту або пошкоджене фото, гарантуючи його збереження.

5. Перенесення постерів або фотографій на полотно.

6. Обробка зображень на полотні спеціальним лаком.

При бажанні, в багетній майстерні виконується комплексне багетну оформлення предмета. Рамки для картин або дзеркал виготовляються індивідуально після вироблених вимірів виробу. Крім того, там виготовляються якісні підрамники, і виконується натяжка полотен.

Хороша багетна майстерня відрізняється гнучкою ціновою політикою. Відмінна якість і прийнятні ціни — це пріоритетний відмінність такої компанії від інших. Крім того, досвідчені майстри виконують кожне замовлення з урахуванням його індивідуальних особливостей. Дизайнери допоможуть вибрати оптимальний варіант багетного вироби для будь-якого інтер’єру. Вартість роботи визначається після вибору пріоритетного виду роботи і узгодження всіх деталей з клієнтом.

Висока якість послуг, які виконує хороша багетна майстерня, незмінно привертає сюди безліч клієнтів. Творчий підхід і безцінний досвід багаторічної роботи фахівців гарантують клієнту вишукане і бездоганне оформлення практично будь-якого предмета інтер’єру. Дорогі серцю сімейні реліквії, фотографії або цінні грамоти, обрамлені в багет, придбають закінчений вигляд і стануть гідною прикрасою будь-якого будинку.

Багетна майстерня використовує тільки високоякісні матеріали:

1. Художній ламінат. Являє собою спеціальну плівку, якою покривають зображення. Таким чином, створюється красива і ефектна картинка. Такий матеріал охороняє виріб від зовнішніх впливів, пилу, механічних ушкоджень. Ламінат є прекрасною заміною звичного скла. Предмети з ламінатом порівняно легкі і не б’ються. У нашій майстерні застосовують спеціальні плівки ArtLamin (текстуроване під полотно, матова і глянсова).

2. Термопленки для наклеювання. Це особливий матеріал з термоклеем для з’єднання поверхонь. Використовуються для поліграфічних робіт, картону, гобеленів, репродукцій і т. п.

3. Картон для паспарту. Він може бути як стандартним, так і спеціальним (з нейтральним pH). Крім того, багетними майстрами використовується картон музейного якості (для робіт з виробами, що мають високу цінність).

4. Задній картон. Прикріплюється позаду картини і захищає її від зовнішніх впливів.

5. Дерево для багета. Багетні майстри виконують багетні рами з високоякісного матеріалу кращих європейських фабрик. Особливо популярні рами з сосни. Можливо виготовлення виробу з екзотичних порід дерев.

Хороша багетна майстерня гарантує відмінну якість виконання будь-якого замовлення. Крім того, там можливі оптові замовлення і діє гнучка система знижок.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы