Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Валерій Синельников, його книги і вчення


Автор: Leonadro Vo. | 21 Ноя 2012

Валерій Синельников — автор популярних книг по самооздоровлення й особистісному розвитку. Головною з книг Синельникова є його робота 1999 року «Возлюби хвороба свою». Ще він восстребованний психотерапевт, популярний ведучий тренінгів і семінарів. У В. Синельникова вищу медичну освіту, він також добре розбирається в альтернативних методах лікування, особливо поважає гомеопатію.

У чому секрет успіху доктора Синельникова? Імовірно, в тому, що він є для російських людей за духом ближчі, ніж американські автори, незважаючи на те, що живе на Україні. Книги Синельникова закликають повертатися до свого рідного спадщини, вони прості і зрозумілі для будь-якої людини. Хоча новими ідеї Синельникова, викладені в його книгах , не назвеш. Стати щасливим, прийнявши на себе відповідальність за своє життя, — про це писали різні автори, в тому числі і Луїза Хей. Дуже багато наступних письменників і духовних «гуру» перейняли цю ідею і трактували у своїх книгах по-своєму.

Ми самі даємо можливість розвиватися нашим болезнямю. У книзі «Возлюби хвороба свою» вони розглядаються як прекрасний механізм, дарований нам природою і Богом, Всесвіту. Хвороби можна розглядати як попередження від підсвідомості про те, що людина рухається «не туди» в своєму розвитку. У випадку, якщо людина правильно йде по своєму шляху, але не по чужому, тобто займається своєю справою, не зраджуючи собі і своїм моральним цінностям, то він ніколи не буде боліти. Як тільки він усвідомлює свої помилки і встає на правильний шлях, в організмі включається закладений природою механізм відновлення гармонії і здоров’я.

Починаючи з 20007 року, В. Синельников, окрім написання нових книг, зайнявся разом зі своєю дружиною Людмилою Анатоліївною створенням для дітей Школи мрії. Ця школа вже працює. На перший погляд, предмети там викладають звичайні: іноземні мови, музика, точні науки. Однак навчання і виховання в цій школі йде з упором на слов’янські корені. Сам Валерій Володимирович має намір організувати, щоб там вивчалися стародавні слов’янські літописи, а фізична підготовка включала б у себе рукопашний бій для хлопчиків і хореографію для дівчаток.

Чим відрізняється школа Синельникова від інших? Своєю методикою викладання яка називається «метод занурення». Дитина з самого початку повинен «зануритися» в мета уроку, зрозуміти взаємозв’язок предмета з іншими науками, а вже потім займатися детальним вивченням матеріалу. Одним із приводів створення Школи мрії стали тисячі листів від читачів книг Синельникова, які отримав автор. У своїх листах читачі, з одного боку, дякують Синельникова, а з іншого — шкодують, що ще з дитинства не дізналися про природні механізми підтримки здоров’я. Якби люди володіли цим знанням, то мало хто став би доводити себе до стану хвороби.

У чому секрет оздоровлення за Синельникову? Головне — любити себе і не дозволяти поганим думкам вас атакувати. Позитивному мисленню на Заході люди вже кілька десятиліть вчаться з дитинства. Це і є, власне, основною метою для засновників школи Синельникова. Цікаво, що тут можна побачити такі предмети, які в звичайній школі не зустрінеш. Наприклад предмети «взаєминам чоловіка і жінки», «таємниці щасливого сімейного союзу», тема справжнього материнства і батьківства. Ці предмети, звичайно, розраховані на старшокласників. Тим учням, яким пощастило їх вивчати у Синельникова, будь-яка дитина з «звичайної» школи позаздрить.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы