Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Туристична подорож в країну Канада


Автор: Marta | 13 мая 2013

11Канада — країна Північноамериканського континенту, яка займає майже половину його площі. Це величезна країна, за своєю площею, поступається тільки Росії.
Канада це велика і красива країна, в якій добре поєднуються ультрасучасні міста і старовинні форти.
У Канаді є величезна кількість парків з первозданною природою.
Найпопулярніші національні парки країни це «Джаспер», Банф », і« Маунт-Робсон ».
У Канаді життя постійно кипить, не стоїть на місці, як це може здатися спочатку. Туристи можуть відвідати різні фестивалі та свята. Фестиваль джазу і блюзу, Карибський фестиваль у Торонто , літній та морської фестивалі, фестивалі квітів і вогнів, фестиваль лижників і сноубордистів — цікаве і захоплююче видовище. У Калгарі можна потрапити на родео, яке проводиться щорічно.
Місто Оттава — столиця Канади з 1857 року. Це дуже чистий, спокійний і тихий місто. В Оттаві розташований Парламент, на якому може побувати кожен охочий. Інтерес для туристів представляє Вежа Миру, на якій налічується 53 дзвони. Взимку Канал Рідо покривається льодом і стає 8-ми кілометровим, найдовшим катком в світі. В Оттаві багато музеїв: Музей природи Канади, Музей сучасної фотографії, а найбільший телескоп країни зберігається в Музеї науки і техніки. Музей Лорье, Канадський військовий музей, Музей Карикатури, Національний музей аеронавтики і ще багато інших музеїв, всіх не перелічити.
Ті, хто любить хорошу музику, можуть відправитися в Національний Центр Мистецтв, де можна послухати різні класичні твори і не тільки самих різних музичних колективів.
Національне мистецтво Канади представлено у виставкових комплексах Конгрес-Центр, Оттава Сивик Центр і Непін Спортсплекс, де виставляється безліч цікавих предметів мистецтва, деяке їх яких можна придбати для себе або в подарунок.
В Оттаві, як і в інших містах Канади багато найгарніших парків, найпопулярніший з них парк Гатіно протяжністю 35 тис.га.
Найбільше місто в Канаді — Торонто — унікальний культурний і в теж час фінансовий центр англомовної Канади. Хмарочоси різних офісів і банків знаходяться в оточенні зелених парків. Сквери і галявини парків змінюються найбільшими магістралями. У місті з оглядового майданчика телевежі «Сі-ен-Тауер» можна побачити величезний Ніагарський водоспад. Вулиця, найдовша в світі — Йонге — Стріт розташована в Торонто.
Росіяни люблять подорожувати по Канаді. Багата природа Канади нікого не залишить байдужим. Більшість туристів з Росії поспішають відвідати знаменитий Ніагарський водоспад. До водоспаду можна добратися на звичайнісінькій човні або спуститися на спеціально обладнаному ліфті до тунелів, звідки можна з близької відстані споглядати потужні потоки води і оцінити всю пишноту цього величезного водоспаду.
Цікавими містами для туристів в Канаді також будуть Ванкувер, Калгарі, Квебек, Монреаль і Едмонтон, в яких велика різноманітність історичних та культурних пам’яток, багато музеїв і не менше зелених парків.
До Канади також люблять приїжджати туристи, любителі гірськолижної їзди. Протягом 7 місяців, з листопада і до червня триває сезон катання. А якщо виїхати на північ країни, то кататися можна цілий рік. Комфортабельні гірськолижні курорти країни забезпечені відмінними трасами, також є можливість спуститися з позатрасових спусків.
У Провінції Квебек розташовані самі найкрасивіші райони країни, не випадково в народі її називають «Прекрасна провінція». Тут поєднуються і озера з горами, і рівнини з прекрасними лісами низовий річок і острови з улюбленими місцями моряків і рибалок.
Жоден турист не залишиться байдужим після поїздки до Канади. Він отримає масу незабутніх вражень на все життя, в його голові напевно виникнуть такі думки, як імміграція до Канади , і швидше за все, захоче повернутися в туди знову.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы