Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Цифровий арт Neville Dsouza


Автор: Leonadro Vo. | 31 Янв 2013

1Неймовірне мистецтво уявляє художник Neville Dsouza. Цей майстер є цифровим художником, тобто працює в програмі фотошоп і інших графічних програмах, які допомагають йому створювати справжні шедеври. Фантастика і сюрреалізм в картинах цього майстра наділені неймовірною фантазією. Яскраві і барвисті вони кидаються в очі і змушують замислитися над тим, що сучасне мистецтво, зокрема цифрове, яке робиться за допомогою комп’ютерних програм, заслуговує на повагу і має бути поставлено в один ряд з живописом фарбами або олівцями.

Сам Neville Dsouza родом з Індії. У професійній цифрового живопису вже більше шести років. Свою руку, якщо можна так сказати, набив за створенням ілюстрації до брошюрам, логотипів, обкладинках книг та ін Сюрреалістичний світ в картинах цього геніального художника живе своїм життям Він настільки реалістичний і правдоподібний, що цілком реально собі уявити, що істоти з цього придуманого світу існують насправді, а не тільки в голові у Neville Dsouza.

Якщо ви цікавитеся планетологією, астрономією, то вам напевно буде цікаво дізнатися багато нового про супутники Нептуна . Відкриття, склад, кільця та багато іншого, навіть загадкове ви знайдете у захоплюючого матеріалу на сайті planetologia.

Качественный, профессиональный нитевой лифтинг по самым низким ценам Москве только в косметологической клинике www.profepil.ru
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы