Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Тайчунг Тайвань


Автор: Leonadro Vo. | 28 Дек 2012

1Село Тайчунг, що знаходитися в Тайвані — веселе і райдужне місце. Тайчунг був побудований в 1940 роках і призначався як казармена село для солдатів. Зовсім недавно це було сіре й сумовите місце, а тепер справжній атракціон для туристів. Всьому провиною ветеран по імені Хуанг Юнг-фу, місцевий житель якому 86 років. Незважаючи на свій поважний вік, він узяв в руки фарби і став справжнім вуличним графітчиків . Його зусиллями все селище тепер розписаний цікавими образами. Все що малює, ветеран бере з життя: телеведучі, тварини, рослини, звичайні люди. Ніяких шкіл з малювання Хуанг не закінчував і малює по настрою.

Спочатку на дивацтва старого ніхто не звертав уваги, але після того, як студенти розмістили фото Тайчунг в інтернеті, сюди стали стікатися натовпи туристів, що привнесло в зубожілий селище пожвавлення і навіть насичене життя. Тепер тут бізнес, кафе та готелі, а жителі селища, які зовсім вже було зневірилися, мають роботу, розваги і отримують задоволення від життя.

Полезные советы, как выбрать платье для полной девушки, что модно и нальзя одевать чтоб скрить грубости. Подробнее читайте на youmarriage.ru
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы