Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Сучасне мистецтво кераміки


Автор: Marta | 27 Июн 2013

1Не дивлячись на те, що кераміка набуває популярності в наш час, досить відомим цей вид мистецтва був завжди. У керамічних виробів було різне призначення, вони виготовлялися згідно з різними технологіями. Глина ставала необхідним і незамінним матеріалом для виготовлення горщиків, глечиків, мисок. Вони створювалися не тільки для подальшої експлуатації, але і ставали необхідними елементами декору.

Кераміка знаходить своє відображення у всьому. Вона використовується для будівництва камінів. Керамічні цегли — один з найпопулярніших матеріалів для втілення цих цілей.

Керамічний матеріал застосовується для створення декоративних перегородок. Кераміка допомагає створити затишок в будинку за допомогою численних підсвічників і декоративних ваз.

Цей матеріал відрізняється своїми безмежними можливостями. Величезна кількість художників з кожним днем ​​удосконалюють свою техніку, підносячи свої творіння людям. Для виготовлення різних робіт використовується принтер керамічний ціна якого залежить від того, де він був проведений, в якому році, якими функціями і можливостями він володіє.

Керамічні тарілки можуть бути прикрашені найрізноманітнішими зображеннями і малюнками. Спеціальне обладнання дозволяє виконувати досить красиві і індивідуальні подарунки. Завдяки сучасним розробкам, на таких виробах фарба тримається досить добре. Технологія, згідно з якою фарба наноситься на декоративні керамічні тарілки, називається деколірованія. Деколь — тобто фарба, може бути, як одноколірної, так і багатобарвним. Вони відрізняються стійкістю і довговічністю, в силу цих особливостей служать своїм господарям досить довго.

Для додання більшої індивідуальності подарунку існує можливість нанесення гравіювання на кераміку. Для цих цілей потрібен гравірувальний верстат купити який в сучасних умовах не складе труднощів. Гравіювання можна виконувати на різних поверхнях, не тільки на кераміці, а й на камені і на склі. Це ціле мистецтво. Якою може бути гравірування? Такий, який побажає її бачити замовник, адже майстер зможе втілити будь-яку ідею. Це може бути напис, орнамент, або символічний малюнок. Малюнок може бути поглиблений або опуклий. Використання лазерного гравірування дозволяє зробити її в стислі терміни, але якість від цього не постраждає.

Любите коктейли? Лучшие рецепты безалкогольных коктейлей найдете на увлекательном сайте — irecepty.ru.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы