Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Стилі живопису:


Автор: Leonadro Vo. | 22 Авг 2012

Абстрактне мистецтво

Абстрактне мистецтво одержало свою назву від латинського — Abstrac-tus, що і означає абстрактний, тобто безпредметний. Це один з напрямків мистецтва, яке свідомо її зрікається зображення справжнього світу і предметів з реального світу. Основним каноном абстрактності є вираження почуттів, емоцій, переживань за допомогою образів, символів, чуттєвим поєднанням кольорів. Абстрактне мистецтво — це не окремий стиль або жанр, а скоріше сукупність різних течій у мистецтві, таких, як Оп-арт, Експресіонізм та інші. Виникло воно як офіційне, імовірно, в 1910 році у Франції, де енергійно розвивалося, поки не завоювало весь світ. Так само, варто сказати, що воно застосовується не тільки до живопису, але і до скульптури, дизайну і навіть архітектурі. Після Другої Світової Війни цей стиль мистецтва розвивався під назвою ташизм, так що, хто не знає, ташизм і Абстрактне мистецтво є слова синоніми. У Росії розвиток абстрактного мистецтва всіляко заважали і, навіть, за часів комуністичної влади, переслідували будь-які її прояви, як невідповідні комуністичної ідеології.

Якщо вам потрібен догляд за вашою квартирою, або офісом, то d-clean.ru надасть всі послуги. Прибирання, хімчистка, миття вікон і віконних рам позбавить вас від побутових турбот і візьме за свою роботу нижче, ніж звичайна домробітниця.

Абстрактний експресіонізм

Абстрактний експресіонізм, як Нью-Йоркська школа склався в Америці. Під Час ВВВ майже всі художники авангарду емігрували до Америки, включаючи Андре Бретона, Сальвадора Далі та багатьох інших. Вже там, об’єднавши свої зусилля, створюється та звана, школа абстрактного експресіонізму. Такий вид живопису характеризується швидким зображенням, з використанням великих кистей, часто це робиться мазками або краплями, все це проводиться для одного — що б передати якусь емоцію або сильну експресію. В основному абстрактний експресіонізм малюється на великих, монументальних полотнах. Такий солідний розмах, а деякі полотна досягали п’яти метрів у довжину, збуджує фантазію глядача. Багато художників бачили цей вид мистецтва по своєму, у кожного був свій стиль. Наприклад, Горки додавав у свої картини деякі плаваючі фігури або, як їх називали, гібриди. Джексон Поллок просто стелив полотно на підлозі і бризкав на нього фарбою. Згодом такий стиль назвали Дріппінг (капали). Марк Ротко зафарбовував свої полотна великими кольоровими площинами, залишаючи між ними не зафарбовані ділянки, що викликало інтерес у глядача і пробуджувало фантазію. Френк Стелла експериментував з самими полотнами, зрізаючи у них кути або перетворюючи їх на багатокутники. Тим самим Абстрактні експресіоністи домоглися повної протилежності свого мистецтва і мистецтва традиційного живопису.

Абстракціонізм в мистецтві

Абстракціонізм або безпредметний мистецтво. Одне з форм авангарду, яке виникло в першій половині 20 століття. Основним критерієм абстракціонізм було зречення і відмова від зображення реального світу, реальних речей і подій. Основоположниками цього цікавого течії були В. Кандинський , П. Мондріан і К. Малевич. Поява абстракціонізму в мистецтві, яка прийде на заміну звичайному реалізму, було передбачене ще Платоном, і з’явилася як якась закономірність приїлася звичайної живопису та іншого авангарду (сюрреалізм, дадаїзм). Так і сталося. Цей жанр часто виділяється сильною імпульсивністю, неначе випадковими колірними поєднаннями.

Посмотреть он-лайн нивея каталог и выбрать для себя качественную косметику по самым выгодным ценам в России и удобной доставкой по Москве можно на сайте Мерси — www.mersi.ru
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы