Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Скульптури з металу. Chan Girl Park


Автор: Leonadro Vo. | 23 Ноя 2012

І знову схід дивує нас своїм підходом до всього, а зокрема до мистецтва. На цей раз корейський скульптор Chan Girl Park совершеннто немислимим чином робить авангардні речі, можна сказати римейки на великі твори і відомих людей. Авторська скульптура в чому повторює класику — в цих незвичайних скульптурах можна побачити Аполлона, Давида, спочатку якого створив Мікеланджело Буонарроті і незрівнянну Мерилін Монро , Мадонну з немовлям і багатьох інших. Звичайно ж, корейський автор-новатор робить не тільки римейки, в його колекції металевих скульптур багато власних ідей і образів. Як громадянин сучасного світу Chan Girl Park акцентує свою творчість не тільки на власні геніальні думки, але і на сучасні технології. Його фігури зроблені з десятків і сотень металевих пластин, які настільки точно, скрупульозно підігнані один до одного, що утворюють точне уявлення автора. Для цього майстер використовує так звані CAD-технології, які допомагають йому розрахувати всі контури, перетину та інші необхідні розміри. Крім пластин корейський скульптор використовує різні шайби, гайки металеві прути, які він сполучає з допомогою зварювання в самих незвичайних конфігураціях.

Парк Чен Гел закінчив два художні училища і, треба сказати, перевершив своїх вчителів. Зі своїми креативними роботами він виставляється по всьому світу. Люди охоче йдуть на його виставки, тому що ніде більше подібного не побачиш. Можливо, що незабаром його стиль переймуть інші скульптори, але на сьогоднішній день він один такий. Сам Chan Girl Park називає свої твори Sliced ​​Images, що в перекладі означає нарізані зображення. З боку глядача це схоже на велетенські пазли або мозаїку, які зі шматочків малого утворюють одне велике ціле. На мові жанрів скульптури — це називається деконструктивізм, експеримент з розбором тіла людини для усвідомлення його сутності та багатогранності.

Выгодно купить, продать или инвестировать в недвижимость Коста Бланка Вам поможет сайт spaininvestor.com — дома, коттеджи, квартиры в Испании.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы