Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Село Монсанто, Португалія


Автор: Leonadro Vo. | 31 Дек 2012

1Село Монсанто знаходитися в Португалії і розташована на схилі гори. Це поселення є дивним твором архітектури. Невеликі будиночки і халупи нібито затиснуті між величезними валунами. Найбільше це схоже на казкове місто гномів з якогось фентезі . Але, на відміну від казок, тут живуть не вигадані істоти, а звичайні люди, які задоволені виглядом своєї села і нічого незвичайного тут не знаходять.

Monsanto називають самої португальської селом. І правда, думаю, що такого більше ніде не зустрінеш. Монсанто ім’я походить від назви гори — Mons Sanctus і перекладається як Гора Свята. Археологи, які працюють в цих місцях, стверджують, що в цих місцях людина живе з незапам’ятних часів. У землі знаходять сліди первісної людини, його стоянок і поселень. Пропоную помилуватися на чарівну село, затишні будиночки, які туляться між гранітних каменів і органічно з ними поєднуються.

Бесплатно, на высокой скорости, скачать фотошоп бесплатно на русском языке без регистрации и СМС можно на портале 55mbreturns.net
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы