Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Саллі Манн чорно-біле фото


Автор: Leonadro Vo. | 27 Фев 2013

1Саллі Манн (Sally Mann) — Американський фотограф. Народилася 1 травня 1951 року в місті Лексінгтон. Здобула освіту в школі Putney School, в якій впритул вивчала різні художні традиції. Саме під час навчання вона і пристрастилася до фотографії і починала свої перші спроби професійної портретної фотографії .

Незважаючи на те, що батько Саллі був лікарем, а мати завідувала бібліотекою, вони всіляко підтримували доньку в її починаннях. Скоро вона закінчила школу, пізніше отримала ступінь бакалавра і стала магістром витончених мистецтв. Вже в 1977 році у молодого фотографа відбулася перша виставка. Після цього її кар’єра стрімко злетіла в гору. Вона випустила один за іншим два персональних альбому: Ясновидіння і Дванадцять років: Портрет молодої жінки. Потім був альбом Найближчі родичі та багато інших, які принесли їй справжню славу професійного фотографа.

Всім стало зрозуміло, що Sally Mann має справжнім талантом від Бога. Їй довелося довго і наполегливо відстоювати свої точки зору, так як у таланту фотографа були не тільки прихильники, а й противники (зокрема ті, хто був проти її дитячих фотографій), які всіляко ганили всі її починання.

Полезный ответы на вопрос что такое фотоэпиляция ее польза и вред читайте на сайте iwom.info
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы