Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Ренесанс. Епоха Відродження


Автор: Leonadro Vo. | 31 Мар 2013

1Ренесанс, він же Відродження, Епоха Відродження, Renaissance — час інтелектуального розквіту в Італії. Це чудовий час дало свій старт у 14 столітті і стало хилитися до заходу в 16 столітті. Можна знайти ні одну область діяльності людини, яку б не зачепила ренесанс. Людство ніби то стало дуже швидко розквітати. Політика, філософія, література, архітектура, живопис — все це набуло нового дихання і стало розвиватися надзвичайно швидкими темпами. Більшість самих великих художників, які залишили про себе вічну пам’ять у творах і розробили більшість принципів і законів живопису, жили і творили саме в цей час. Епоха відродження стала для людей ковтком свіжого повітря. Падали принципи життя середньовіччя і людина стала прагнути до високого, ніби усвідомивши своє справжнє призначення на Землі — творити і розвиватися.

Відродження означає не що інше, а повернення до цінностей минулого. Цінності минулого, включаючи такі, як віра і щира любов до мистецтва, творення були переосмислені і створювалися на новий лад, що, безсумнівно, принесло результат. Усвідомлення людини у світобудові: людина як вінець природи, вінець божественного творіння.

Самими знаменитими художниками ренесансу є Леонардо да Вінчі , Альберті, Боттічеллі , Тіціан , Мікеланджело, Рафаель, Альбрехт Дюрер та багато інших. Своєю творчістю вони висловлювали загальну концепцію світобудови в земній змісті, поняття того часу про походження людини, яке спиралося на релігію і міфи. Можна сказати, що саме тоді з’явилося бажання художників навчитися створювати реалістичне зображення людини, природи і т.д. Спочатку центром ренесансу вважалася Флоренція, але до 16 століття центр перемістився до Венеції. Саме у Венеції знаходилися найважливіші центри у вигляді палаців баронів і головні благодійники або меценати, такі як Медічі, римські папи та інші.

Безсумнівним є той факт, що Епоха Відродження вплинула на хід розвитку всього людства у всіх сенсах цього слова. Твори мистецтва того часу досі є одними з найдорожчих, а їх автори у всіх на слуху. Картини і скульптура епохи відродження вважаються безцінними шедеврами і досі є посібником і прикладом для будь-якого художника. Неповторне мистецтво вражає своєю красою і глибиною задуму. Кожна людина зобов’язана знати про це незвичайному часу, яке було в історії нашого минулого, без спадщини якого абсолютно неможливо уявити наше сьогодення.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы