Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Рафаель Санті картини Біографія Рафаеля Санті


Автор: Leonadro Vo. | 21 Авг 2012

Рафаель Санті — італійський художник, архітектор. Народився 26.03.1483 в Урбіно, в сім’ї художника Джованні Санті. Перший вчитель — Перуджіно. У 1500 році вже став відомий як професійний художник, живописець. Ще через 4 роки став працювати у Флоренції, а в 1508 його запросив до Риму сам папа Юлій другий, працювати разом з Мікеланджело при дворі. Перші його завдання на новій посаді були розпис парадних покоїв Ватиканського палацу і руководітельства над будівництвом собору святого Петра.
У роботах Рафаеля Санті присутній надзвичайне згоду форм, гармонія фарб та рухів. Це простежується навіть у невеликих його картинах: Мадонна Конестабіле, Сон лицаря, Три грації …
Величезну роль у житті Рафаеля Санті та в його мистецтві зіграв переїзд в Рим, де він став переймати майстерність Леонардо да Вінчі. Слідом за ним, він став багато малювати з натури, а також більш поглиблено вивчати анатомію, механіку рухів, різні складні пози, незвичайні ракурси.
Флорентійському періоду творчості Рафаеля Санті властиві серія картин Мадонна. Серед них особливо виділяються Мадонна з немовлям, Сикстинська мадонна, Мадонна зі Щеглов, Прекрасна садівниця та інші. У більш ніж десяти картинах варіюється один і той же мотив: юна мати і маленькі діти, що організують, так звану, піраміду, якій часто користувалися майстри Відродження.
Напевно, одним з найвеличніших творінь художника стали розпис станції делла Сеньятура (1509-11). У цій розписи присутні такі твори, як Диспуту, Парнас, Афінська школа, серед них більше сорока персонажів, жоден з яких не повторює позу і фігуру іншого. Всі вони сплетені якимось невидимим ритмом, який перетікає від однієї фігури до іншої.
До числа кращих робіт майстра так само відносяться розпис Станце Елідора (1512-14), розпис склепінь капели Кіджі (1513-14) і його великі картини. Помер Рафаель Санті у Римі 06.04.1520.
Картини Рафаеля

Как профессионально вылечить серьезное заболевание выпадение прямой кишки знают в центре малотравматичной хирургии. Подробнее на сайте proktolog.be
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы