Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Поль Гоген картини. Великий французький художник Біографія Поля Гогена


Автор: Leonadro Vo. | 21 Авг 2012

Поль Гоген — французький художник, живописець, один з когорти найвидатніших майстрів світу. Народився майбутній художник у Парижі 7 червня 1848 року. Батько художника був французьким журналістом, мати перуанки, тому Поль Гоген практично все раннє дитинство провів в Перу, звідки і пішла його пристрасть до прекрасного, любов до незайманої природи і екзотичної життя. У віці семи років Поль переїжджає до Франції, що б вчитися. Після закінчення навчання, яку Гоген злюбив всім серцем, він здійснює свою мрію дитинства і стає моряком. Після цього, кинувши флот і рейсові кораблі, поступає на роботу в банк і, треба сказати, робить там дуже навіть успішну кар’єру, але поклик серця він так і не зумів перемогти: завдяки пристрасті до мистецтва і прекрасного він починає колекціонувати картини відомих художників і в певний момент життя вирішує-таки почати писати сам.

Після того, як Поль Гоген зрозумів що живопис — це його призначення, до речі — це розуміють і інші цінителі, які починають вподобу художнику і влаштовувати виставки його робіт. У 1883 році, у віці 35 років, він кидає роботу і кар’єру в банку, кидає дружину з дітьми, яких на той момент у Поля було п’ятеро і цілком присвячує себе мистецтву. До цього часу він обзавівся хорошими зв’язками і друзями в сфері художників-імпресіоністів, в числі яких був і сам Ван Гог .

Поль Гоген завжди був сміливою, рішучою особистістю, таким він виявився і в живописі. Напевно, завдяки цьому, його картини настільки самобутні, не схожі на інших. Цим вони і завоювали любов і визнання громадськості та майстрів жанру — тепер його друзів. У 80-х він поселяється в одному з сіл Бретані, де збереглися давні звичаї, старі костюми і вірування, коротше, там, де цивілізація ще не ступила своєї холодної, руйнує ногою. У цьому селі Поль Гоген написав безліч зі своїх знаменитих полотен: Свинопас, Бретонська пастушка, Хоровод маленьких бретонок та інші. Для цього великого французького художника характерні імпресіоністський стиль написання, фовізм. В першу чергу він намагається зобразити сенс, глибину і настрій, а непросто зображення. Як і всі модерністи, він виступає проти реалізму або, як би ми зараз сказали — фотореалізму. Головне в живописі — це розповісти людям, зробити з картини щось на зразок маленького оповідання, де незвичайними методами виявляються тонкі риси характерів і відбувається.

Полю Гогену була властива пристрасть до змін, тому після довгих подорожей він раптом відправляється на Таїті, де були створені самі великі його полотна: «А ти ревнуєш?», «Жінки Таїті», «Одна» і багато-багато інших картин. У цих картинах вбачається його раптово прокинулася любов до диких народам цього прекрасного острова. Сам, за походженням, далекий від цих народів, він раптом ніби то зрозумів всю їх сутність і став одним з них. Таїтянки, які стурбовані тими ж питаннями, що і європейці, дика і щедра на дари природа — все це, безсумнівно, збудило в Поле небувале натхнення. Але в 1893 році Поль Гоген повертається до Франції. У 1895 повертається на Таїті. У своїх пошуках свого місця під сонцем Гоген метається по різних континентах, нібито втративши сенс життя. Нарешті він переїжджає на Маркізькі острови, а саме на Атуону, де в 1903 році помер від хвороби.

Развлекательные сайт на котором Вы найдете интересные фокусы, головоломки, загадки. Подробнее на сайте magic-class.ru
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы