Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Перов картини


Автор: Leonadro Vo. | 30 Янв 2013

1Перов Василь Григорович — великий російський художник, живописець. Народився 21 грудня 1833 року в Тобольську. Справжнє прізвище Перова була Кріденер, так як він був незаконним сином якогось барона Г. К. Кріденера. Прізвище або псевдонім Перов з’явилася вже пізніше — її дав майбутньому художникові вчитель грамоти.

Вчився живопису в художній школі А. В. Ступіна; в Московському училищі живопису, скульптури і зодчества. В останньому отримав срібну медаль за етюд голови хлопчика. За своє життя художник Перов отримав чимало медалей та нагород, як срібних, так і золотих. Відомими картинами, які були оцінені по достоїнству і досі є візитною карткою цього майстра, є: Мисливці на привалі, Рибалка, Птахолов, Трійка, Проводи небіжчика і багато інших у тому числі і знамениті портрети відомих в ту пору людей — Достоєвський, Тургенєв та інші.

Для тих, хто любить красиве фото, на сайті imagesland ви знайдете дуже багато фото маленьких дітей , смішних і зворушливих. Ці фото обов’язково подарують вам гарний настрій на весь день.

Живопис цього художника — це життя і побут звичайних селян, купців. Всі його роботи є віддзеркаленням реального життя того часу. Незважаючи на те, що минуло багато років, багато хто до цих пір можуть провести аналогію між життям нашого минулого і сьогодення. Багато його картини дуже пережівательние, наприклад Трійка, про яку можна написати окрему книгу — історія про бідного хлопчика. Як відомо, Перов зобразив цього хлопчика на своїй картині (в середині) і через деякий час хлопчик помер. Його мати, у якої не залишилося ніякої пам’яті про сина, окрім цієї картини, практично кожен день ходила в Третьяковську галерею, де висіла Трійка й подовгу стояла біля неї.

29 травня 1882 художник Василь Григорович Перов помер від сухот. Сталося це в селі Кузьменко, яке зараз є частиною Москви. Похований на Донському кладовищі.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы