Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Марк Шагал


Автор: Leonadro Vo. | 31 Дек 2012

1Марк Захарович Шагал — великий художник експресіоніст, модерніс т. Народився у Вітебську (Білорусія) 24 червня 1887 року. Живописець, графік і ілюстратор він часто створював цілком ірреальні твори. Незважаючи на те, що більшість картин створені на біблійні та фольклорні теми, стиль виконання досі багатьом здається дуже сміливим і незвичайним.

Першим учителем Шагала став Вітебський живописець Ю. М. Пен. Незабаром Марк відправився в Петербург, де вступив до школи товариства заохочення мистецтв. Його вкрай цікавили всі течії в мистецтві, на ранньому етапі неопримітивізмом, під враженням від якої він і створив свої перші полотна, які зараз висять в європейських музеях: Небіжчик, Портрет моєї нареченої в чорних рукавичках, Сім’я та інші.

У 1910 році Марк Шагал переїжджає в Париж. Тут він заводить дружбу з такими поетами і літераторами, як: Г. Аполлінер, Б. Сандрар, М. Жакоб, А. Сальмон. Аполлінер навіть назвав його мистецтво сверхнатуралізмом.

Шагал, незважаючи на те, що частину життя провів у Франції, завжди називав себе російським художником і постійно посилав свої картини на російські виставки. У Парижі до свого неповторного стилю він додав добре вивчені — кубізм і орфизм. Все це посприяло його більшому розвитку. Картини цього часу відрізняються напруженої емоційною атмосферою, одухотвореністю і яскравим підтекстом на круговорот буття — життя і смерті, вічного і миттєвого.

У 1914 році художник повернувся до Вітебська, де застав початок Першої Світової Війни. Тут він жив, працював і творив свої безсмертні твори аж до 1941 року. Тоді на запрошення Нью-Йоркського музею він переїхав разом з родиною до Америки. В Америці Марк Шагал працював над театральними замальовками і оформленням театральних постановок. У 1948 він остаточно перебрався до Франції. Поблизу Ніцци він побудував власну майстерню — зараз це національний музей Франції, присвячений великому художнику. У Сен-Поль-де-Ванс художник помер 28.03.1985.

Качественный, фирменный слайсер профессиональный для нарезки колбасы, шинки и сыра по самым низким ценам на сайте интернет магазина www.abat-service.ru
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы