Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Максимюк Євген російський фотограф


Автор: Leonadro Vo. | 17 Фев 2013

1Максимюк Євген чимось нагадав мені Пітерського фотографа Олександра Петросяна . Жанрові сюжети з вулиць Російських міст. У його фотографіях потрібно шукати деталі. Іноді достатньо й побіжного погляду, але найчастіше, що б зрозуміти прихований зміст знімка, потрібно придивитися. У його фотографіях живуть звичайні люди, вони ходять по вулицях, займаються своїми повсякденними справами, і ми вже звикли не звертати на це ніякої уваги. Євген Максим’юк змушує нас подивитися на світ безпосередньо, без призми брехні і байдужості, які постійно закривають нам очі.
____

Профессиональное, качественное, быстрое нанесение на футболки фотографии или логотипа компании по самым низким ценам в Москве. Подробнее на сайте podaru.ru
____

Особливу увагу фотограф приділяє погляду. Начебто, що тут такого — ну дівчинка в капелюсі, ну чоловік з довгим волоссям або в капюшоні? Таких фотографій — хоч греблю гати! Але погляд, який зловив Євген, настільки разючий і чистий, що виражає всі думки і почуття, навіть коли він не спрямований на нас; все, те, що хотів нам показати російський майстер . Здається, що в колекції у нього немає жодної фотографії без присутності емоцій. Поглядом, рухом, плечима і посмішками люди з них показують неймовірну глибину почуттів.

Дійсна майстерність фотографа такого рівня в тому, що він може зловити саме ту частку секунду, яка призначена саме для нього, тому що в наступну секунду вся сцена розсиплеться як картковий будиночок.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы