Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Льюїс Керролл книги


Автор: Leonadro Vo. | 22 Дек 2012

1Lewis Carroll — знаменитий англійський письменник. Народився у Великобританії в 27.1.1832 — помер 14.1.1898. Насправді Льюїс Керролл — це псевдонім, який взяв англійський математик, письменник Чарльз Л. Доджсон. Псевдонім це не просто взятий зі стелі набір букв, так як він був вченим то і до цього вибору підійшов з наукового боку. Він перевів своє ім’я Чарльз Лютвідж на латинь, і вийшло Каролус Людовікус, якому він надав чисто англійський вид. Самими знаменитими його творами стали Аліса в Країні Чудес, Аліса в Задзеркаллі, Полювання на Снарка і інші. У дитинстві Lewis Carroll був лівшею, але вчителі забороняли йому писати лівою рукою, що сильно травмувало психіку хлопчика, багато хто вважає, що саме це призвело до його заїкання.

Майбутній письменник був видатним математиком, який отримав ступінь бакалавра і виграв багато премій. Він читав лекції в університеті, але вважав це наіскучнейшім заняттям і завжди мріяв займатися творчістю. Він писав вірші й оповідання, відсилав їх у різні журнали та видання і з часом набув популярності в колі літераторів. З 1854 року його роботи стали з’являтися в серйозних англійських виданнях: The Comic Times, The Train. У 1864 році він написав Аліса в Країні Чудес, яка і прославила Льюїса Керролла на весь світ.

История, рассказы, статьи о церковном ювелирном искусстве, мелкая пластика. Подробнее на сайте литейной мастерской Кавида
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы