Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Любовний настрій (Вонг Кар-Вай)


Автор: Marta | 30 Июн 2013

7Любовний настрій (оригінальна назва — Роки, Подібні Квітам) — одна з найвідоміших і найкрасивіших стрічок режисера Вонга Кар-Вая. Якщо ви любите дивитися фільми онлайн , то кращого вибору у вас просто немає. Ця любовна драма оповідає про історію Су Лі Жен і журналіста Чоу Мо Вана, які знімають сусідні кімнати в одному будинку. Волею випадку їх долі виявляються пов’язані. Подружжя обох постійно перебувають у роз’їздах і вони практично нічого не знають про них. Після того, як Су і Чоу бачать один у одного знайомі речі, у них виникають обгрунтовані підозри, що їх дружини пов’язані якийсь любовним зв’язком. Су і Чоу знаходяться в постійному пошуку виходу з цієї трагічної ситуації. Перед ними постійно стоїть питання: мстити або залишити все, як є? З часом вони починають розуміти, що їх спроби помститися подружжю, привели їх до щось більшого, між ними спалахнула іскра.

Любовний настрій недарма називають найкращим фільмом Вонга Кар-Вая. Чудова музика, атмосфера романтики, абсолютно божевільний, ірреальний сюжет, в якому всі так розмірено і навіть плавно, ніби це зовсім не життя людей, а щось інше — з області сну і фантазії. Все це супроводжує красива музика композиторів Майкла Галасси і Шінгеру Умебаяші. Любовний Настрій без тіні сумніву можна віднести до найбільш Великим фільмам про кохання .

Шедевр китайського виробництва може втягнути у свою історію кожного, навіть того, хто не любить мелодрами. Чого тільки коштує головна героїня, яка завжди граціозна і витончена, і в кожній сцені постає в новій сукні ципао. Ретро-атмосфера Гонконгу 60-х. Оригінальний сюжет, його м’яке і плавне розвиток створює ореол чарівництва навколо всієї історії. Ну і, звичайно ж, не можна випускати з уваги геніальність самого режисера. З кожного кадру він зробив шедевр, який повністю передає всі почуття і настрої героїв. Вонг Кар-Вай зробив все для того, що б глядач просто розслабився, забув про всі свої проблеми і турботи і повністю поринув у перегляд кіно.

У 2000 році ця стрічка була визнана кращим досягненням світового кіномистецтва останніх десятиліть. У 2000 і 2001 роках фільм отримав нагороди: Краща чоловіча роль, Каннський кінофестиваль; Технічний Гран-прі, Каннський кінофестиваль; Кращий іноземний фільм, премія Сезар; Міжнародна премія, European Film Awards; Кращий іншомовний фільм, German Film Awards; Приз «Золотий кінь «.

Хотите купить гобелены? Заходите на сайт лучшего интернет-магазина специализированного на гобеленах — gobelenlux.com. Вас удивит богатый ассортимент гобеленов, что украсят Ваш дом.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы