Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Кустодієв картини


Автор: Leonadro Vo. | 23 Ноя 2012

Борис Михайлович Кустодієв (Boris Mikhailovich Kustodiev) — великий російський живописець. Народився в Астрахані 23.02.1878, помер у Санкт-Петербурзі (Ленінград) 26.05.1927. Був яскравим представником модернізму. Майстер портрета, ілюстратор, театральних художник, особливо тяжів у своїх полотнах до селянського побуту і провінційного життя.

Свої уроки майстерності отримував У Петербурзькій академії мистецтв у І. Ю. Рєпіна . Тоді ж вступив в об’єднання, відомі як: Світ мистецтва і Союз російських художників. Талант у Кустодієва проявлявся дуже яскраво, у свій час він навіть суперничав зі своїм учителем Рєпіним в майстерності. Особливо добре в нього виходили імпресіоністичні портретні етюди. Крім своєї мистецької діяльності Борис Михайлович пробував себе, вельми небезуспішно, в скульптурі (1908 р). Відома ціла галерея портретних бюстів відомих людей, виконаних з гіпсу і мармуру — М. В. Добужинського, В. Е. Мейєрхольда, А. М. Ремізова, Ф. Сологуба і т. д.

Незважаючи на те, що Кустодієв постійно проживав в Москві та Петербурзі, він постійно відвідував провінційні міста, села, села, де малював свої особливо яскраві і живописні полотна. Особливо часто він відвідував такі міста і села, як Кострома, Кинешма, Романов-Борисоглібська (Тутаев), Нижній Новгород і ін Селянський, міщанський, купецький побут, все це перетікало в його картини, а також різні народні свята, гуляння, ярмарки, які і без фарб відомі своїм яскравим колорит, строкатими квітами. Жанр і портрет російської провінції відомий шанувальникам творчості цього художника за картинами «Купчиха», «Купчиха за чаєм», «Ф. І. Шаляпін ».

У 1916 році внаслідок тяжкої хвороби великий російський художник опинився прикований до інвалідного крісла. Незважаючи на це він продовжував працювати, взявшись за живопис ще більш завзято і активно. Картини цього періоду: «Більшовик», «Свято II конгресу Комінтерну на площі Урицького», «Російська Венера», «Купчиха і домовик».

Незважаючи на те, що настала зима, не потрібно забувати про власне здоров’я і сподіватися на те, що шуба приховає ваш зайву вагу. Якщо ви по-справжньому хочете схуднути, то вам неодмінно допоможе безкоштовна дієта Малишевої . Докладний принцип дієти, поради доктора і рекомендації для того, що б утримати отриманий результат.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы