Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

І красиво, і корисно!


Автор: Leonadro Vo. | 21 Ноя 2012

Всесвітнє дослідження цінностей (World Values ​​Survey), яке тривало цілих 30 років, показує, що серед 100 інших країн росіяни є самими нещасними людьми у світі. Ми і наші співгромадяни виявилися приблизно на одному рівні з населенням розгромленого Іраку і корумпованою Нігерії.

Навіть керівник проекту професор Мічиганського університету Р.Інглхарт, був здивований російським феноменом. Як з’ясувалося, суб’єктивне благополуччя росіян, згідно їх самооцінці, гірше, ніж могло б бути при таких же економічних показниках в інших народів. Висновок простий: нас вбиває власний песимізм!

Втрата віри в успіх, зниження настрою і здатності відчувати радість і навіть безсонячній погода — все сприяє зневірі. А адже щастя — це коли на душі світло і думки позитивні.

Але звідки черпати ці приємні думки? Де шукати ліки від депресії?

Щоб знову пережити задоволення від життя, в якій потьмяніли всі фарби, і переважає тільки один сірий колір, сучасний художник-абстракціоніст Олексій Романов створив новий напрям у живопису ILG-ART-картини на бажання. Всього за п’ятнадцять хвилин автор відтворює на полотні бажання клієнтів. Цікаво, що художник ніколи не знає, що ж було задумано, він лише відображає емоційний стан людини в лінії, кольорі та сусальним золотом.

В основі технології виконання бажань ILG-ART лежить один з відомих прийомів медитативних практик — концентрація. Під улюблений музичний твір і плавні рухи автора відбувається повільне занурення у світ фантазій і мрій, стан, який так близько дітям, вільним від стереотипів, внутрішньої і зовнішньої критики. Обов’язковою умовою ефективної роботи є час, який скорочено до мінімуму. Це важливо, щоб не переривався контакт з об’єктом своєї мрії, тоді і образний потік буде вільним і цілісним.

Вчені вже встановили, що зафіксований позитивний досвід, пережитий під час такого сеансу по візуалізації бажань, впливає навіть на біохімію організму. Виявляється, що інформація, яку наша нервова система отримує з головного мозку, сприймається як справжня навіть незалежно від того, наскільки реальною вона є насправді. Цікавий факт, що чим частіше потім людина дивиться на свою картину ILG-ART, тим більше ефект. Таким чином, зміцнюється енграма (досл. переклад з грец. «Внутрішня запис»), пов’язана з упевненістю і успіхом, радістю і оптимізмом.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы