Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Книги Борхес


Автор: Leonadro Vo. | 21 Ноя 2012

Борхес Хорхе Луїс, Borges Jorge Luis — аргентинський письменник. Народився в Буенос-Айресі 24 серпня 1899. Бабуся Борхеса Фанні Хезлем навчала дітей і онуків англійської мови. Борхес так чудово опанував англійську, що у вісім років перевів одну з казок Оскара Уайльда так професійно, що її навіть надрукували в одному журналі. Далі Луїс перекладав твори таких письменників, як Вірджинія Вулф, Фолкнера, Кіплінга та інших. У 1914 році родина Борхеса переїхала жити до Європи. Через кілька років у журналі Греція публікується перший вірш Хорхе Луїса Борхеса.

Борхес вважається засновником авангардизму в поезії, зокрема іспано-американської поезії. За своє життя письменник видав безліч збірок віршів, оповідань і романів. Серед найвідоміших книг: Творець, Інший, Все той же, Тайнопис, Історія вічності, Вигадані історії, Алеф, Нові розслідування, Творець, Повідомлення Броуді, Книга піску і багато інших.

За свої твори знаменитий письменник отримав безліч премій і нагород, а також звання символу літератури двадцятого століття. Незважаючи на те, що Луїс Борхес осліп у другій половині свого життя, він зовсім не замкнулося і не кинув писати, а продовжував творити з ще більшим завзяттям. Здається, що з приходом темряви в його очах, він став виразніше бачити світ, бачити світ зсередини, його виворіт. Книги Хорхе Луїса Борхеса — це і фантастика і пригоди, детективи та психологічні колізії, казкові фантазії і метафізичні алегорії — всі вони різноманітні в своїх стилях, але всі однаково цікаві для читача з будь-якої точки світу.

Крім того, що Борхес Хорхе Луїс був письменником, йому вдалося побувати на посаді директора Національної бібліотеки, викладачем англійської і навіть засновником трьох авангардних журналів.
Книга сновидінь
Аватари черепахи
Біатанатос
Богослови
Буддизм
Доктрина циклів
Історія вічності
Каббала
Книга вигаданих істот
Книга небес і пекла
Фрагменти апокрифічного євангелія
Циклічний час
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы