Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Клод Моне, великий французький художник. Біографія Моне


Автор: Leonadro Vo. | 08 Авг 2012

Клод Моне Оскар навчався мистецтву живопису у Франції, в Парижі, переважно в студії Сюіса. У роки, коли майстерність Клода Моне тільки-тільки зароджувалося на нього і його творчість дуже впливали полотна таких майстрів як К.Корро, Т.Руссо, Ш.Добіньі, інших майстрів Барбізонськой школи , а так же японська гравюра на дереві. У своєму прагненні знайти нове мистецтво, творити по своєму, дивувати глядача, Моне був аж ніяк не самотній, разом з ним, так би мовити, як співвітчизники або попутники з живопису, йшли такі живописці, як Піссаро, Дега , Сезанн, Ренуар . Вони то і зародили нове мистецтво, яке згодом стали називати імпресіонізмом.

Клод Моне дуже по своєму підходив до зображення природи і натури людини. У першу чергу він намагався не просто достовірно передати фотографічну сторону оточення, а саме зловити і зафіксувати сьогохвилинне враження від неї, емоцію, спроектовану на природу. Також, в картинах Моне, не спостерігається будь-яких законів накладення світлотіні цього жанру, художник експериментує і намагається відобразити сьогохвилинне освітлення, в залежності від настрою, погоди і атмосфери і, від того, його роботи зовсім ніби живі. Клод так же винаходить нове мистецтво малювання, так званий рельєфний мазок, за допомогою якого можна передати трепет листя, хвилювання води, сонячні відблиски, котрі мерехтять між листя.

Мистецтво великого французького художника Клода Моне настільки було нове для його сучасників, що його просто не приймали на виставки, картини його не цінувалися і купували їх з великим небажанням за сущі копійки. Зокрема, Клод Моне придумав не змішувати фарби на палітрі, а класти їх поруч на полотні (напр: жовтий і зелений мазок поруч) для того що б вони змішувалися в оці у глядача і давали куди більший ефект. Пізніше творчість характеризувалося розчиненням реальних форм в різних плямах і мазках. Його картини — це часто якісь зовсім випадкові фрагменти з життя (Бульвар Капуцинів). Художнику було дуже складно жити невизнаним, в абсолютній убогості, такий, що часто у нього не було грошей навіть на хліб або на ті ж фарби.

Бесплатно и без регистрации играть во флеш игры для мальчиков можно на сайте www.iplayer.com.ua — гонки, стрелялки, игры на логику.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы