Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Картини з кольорового піску Joe Mangrum


Автор: Marta | 25 Июн 2013

40Цей оригінальний художник не використовує для своєї творчості кисть і фарби. Свої твори він малює прямо на асфальті кольоровим піском. Такі малюнки піском дуже недовговічні. Максимум скільки вони можуть прожити це кілька діб. В основному в перший же день їх створення, малюнки псують перехожі, сильний вітер або дощ. Але Joe Mangrum не впадає у відчай, адже саме для цього він і створює свої картини з піску. Швидкоплинність, раптово зародилася життя і швидка смерть — це так схоже на саме існування, на життя людини. Одним прекрасним ранком розквітло яскравою квіткою, порадувало байдужих перехожих і зникло без сліду …

Таким мистецтвом художник почав займатися зовсім недавно. У 2009 році він створив свій перший малюнок і з тих пір не може зупинитися. Для того, що б створити один твір йому достатньо мати кілька мішечків кольорового піску і вільне місце. Ніяких схем і заготовок — у його мистецтві панує повна імпровізація. Саме створення малюнка на асфальті піском є поданням, перформансом на відкритому повітрі.

Купить лучшие оригинальные и неоригинальные запчасти на БМВ 520 за самими доступными ценами можно на сайте — in-movement.ru.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы