Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Картина або розпис стіни в якості подарунка


Автор: Leonadro Vo. | 31 Янв 2013

1Людині властиво любити все незвичайне, глибоке, оригінальне, що змушує задуматися і дозволяє не бути таким, як усі. Якщо ви ламаєте голову над подарунком близькій людині або колезі, наприклад, (да кому завгодно!) Подумайте над таким варіантом як картина або розпис в подарунок. Без сумнівів, мистецтво знають і люблять не всі, але якщо ви розвідаєте смаки та інтереси людини завчасно, то шансів помилитися практично немає. Варіантів «картинного» подарунка існує чимало — від звичайного портрета чи пейзажу до художнього розпису стін.

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб купити картину в подарунок , то знайте — кращого варіант презенту просто неможливо придумати! Це може бути як копія полотна відомого художника, так і щось авторське, сучасне, або навіть просто портрет одаровуваного на полотні. Вся суть тут полягає навіть не стільки в тому, щоб картина була максимально схожа з оригіналом (тобто оригінальним полотном відомого художника або фотографією портретованого), але в тому, щоб вона була емоційною, прив’язаною до моменту, живий і індивідуальної.

Саме до цього всього і прагне художник, який знає, які почуття він хоче викликати в аудиторії, і створює в підсумку твір таким, щоб воно викликало ці самі почуття. Від гарної копії вимагається якість і точність відтворення оригіналу, а хороший портрет повинен чітко відтворювати характерні анатомічні особливості голови і руху, якесь внутрішнє рух людини.

Ви гарантовано здивуйте своїх друзів, знайомих і близьких людей, якщо оберете саме такий нетривіальний варіант подарунка!

Розпис стін як винятковий шедевр

У тому випадку, якщо картину ви дарувати з якихось причин не хочете, але від вибору подарунка в області живопису не відмовилися б, зверніть свою увагу на можливості розпису стін — декоративна фреска стане цінним, оригінальним і зовсім неповторним сувеніром для того, для кого вона призначається. Якісна, високопрофесійна розпис стін підкреслить витонченість стилю дизайну будинку або котеджу. До слова сказати, в минулі епохи, коли фрески мали широке поширення, на розпис стін йшли довгі місяці, але зараз все можна зробити набагато швидше (все залежить від обсягів робіт).

Настінний живопис в останні роки знову знайшла колишню популярність, а її втілення в життя відбувається з використанням сучасних прогресивних методів. Розпис на стіні може мати різні розміри — від декількох десятків сантиметрів і до декількох метрів. Сюжет декоративної фрески можна брати з числа готових варіантів розпису або можна надати власний ескіз.

Розробляючи ексклюзивні настінні розписи, художники-дизайнери, як правило, орієнтуються на кращі зразки різних інтер’єрів усіх епох. Стародавні Греція та Рим, бароко, рококо, класицизм і модерн, арт-деко — черпаючи своє натхнення в цих епохах, вони створюють свої унікальні інтер’єри, кожен з яких претендує на звання твори мистецтва.

Купить и продать недвижимость в Украине можно на бесплатной он-лайн доске объявлений atix.com.ua
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы