Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Jason Seiler художник-карикатурист


Автор: Leonadro Vo. | 24 Мар 2013

1Цікаві карикатури на відомих людей та прості малюнки з домішкою гумору. Jason Seiler — американський художник. Пройшов навчання в Американській Академії Мистецтв, яка знаходиться в Чикаго. Завдяки своїм неймовірно реалістичним карикатур став досить відомим художником в цьому напрямку. Його ілюстрації із задоволенням купують багато журнали, газети та компанії, серед яких: Time, Universal Pictures, Golf Magazine, MAD Magazine і New Line Cinema.

Цікаво дізнатися, що цей талановитий художник почав займатися кар’єрою ще в школі. Першим його талант помітив директор навчального закладу, коли побачив пародії та шаржі на вчителя історії, які він залишив у своєму зошиті. Після цього багато вчителів просили намалювати їх у притаманній Джейсону манері. Вже тоді доля ілюстратора була вирішена. Нерозумно було б з такими здібностями йти бухгалтером або водієм вантажівки

Багато карикатуристи визнають в цю молоду людину справжнього генія. Свої роботи він виконує не тільки за законами малюнка даного жанру. Багато чого в його творчості йде саме від інтуїції і вживання в образ портретованого. Карикатури різних знаменитостей з шоу-бізнесу та політиків були нагороджені безліччю нагород і премій. Сам автор каже, що Щоправда і Гумор — це одне і те ж або дві сторони однієї медалі.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы