Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Художники епохи Відродження. Біографія Леонардо да Вінчі.


Автор: Leonadro Vo. | 14 Авг 2012

Леонардо да Вінчі — великий художник епохи Відродження. Народився в Тоскані в 1452 році, помер у Франції в 1519 році. Італійський геній, область його знань і умінь воістину не знала меж. Він був художником, скульптором, архітектором, інженером, математиком, механіком, винахідником. Мона Ліза (Джоконда) найвідоміше з його живописних творів — це втілення жіночої краси та жіночої ж загадки. Так до кінця ніхто і не зміг розгадати загадковий погляд Джоконди, її посмішку. Навколо цього полотна рояться стільки містифікацій, хвилювань і просто пліток, скільки не удостоювалось жодне інше полотно світу. Його картини наслідують духу часу, настроям епохи Відродження: «Таємна вечеря». Незважаючи на свою геніальність і неповторність, людські принципи і ідеали все ж не обходять і його.
Леонардо да Вінчі народився в родині далеко не бідною, його батьком був багатий нотаріус. Живопису і баченню фактури він навчився у такого майстра, викладача, як Андреа дель Верроккьо. Тягу до знань ж, різним винаходам, виявив в ньому астроном П.Тосканеллі. Да Вінчі був новатором свого часу. Новаторство його полягає не тільки в дивних винаходи і працях, його живопис також є чимось новим для того часу. Гострота рис обличчя, майстерність передачі міміки, руху, не просто в гіперреалістичність стилі, а й відповідно до тематики зображення, вражають і захоплюють.

Леонардо да Вінчі є автором такого способу передачі живопису, як додавання сфумато. Незважаючи на те, що після нього багато художників намагалися користуватися тією ж технікою, багато хто вважає, що ніхто крім Леонардо не зміг користуватися подібною технікою живопису і даний стиль часто вважають стилем одного художника да Вінчі.

Після смерті художника і винахідника Леонардо да Вінчі його праці, які представляють собою кілька тисяч рукописних сторінок, активно вивчалися і Вивчаються вченими. Всі, без винятку, вважають, що цей майстер далекої епохи Відродження набагато випередив свій час, багато його винаходу використовуються в сучасному житті, а деякі до цих пір не вивчені і представляють для вчених загадку, які ще тільки належить відкрити.

Ментопластика — малотравматичная пластическая хирургия подбородка по самым низким ценам. Подробнее на сайте plastika-rus.net
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы