Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Хашима — Японське місто-привид


Автор: Leonadro Vo. | 31 Дек 2012

1Покинуте місто-привид Хашима знаходитися на острові і з усіх боків оточений водою. З боку він дуже нагадує знамениту острівну в’язницю Алькатрас, втім, доля у них практично однакова, трагічна. Тепер на Хашим ніхто не живе і будинки, які ніби гуляють по острову натовпом напівзотлілих скелетів, абсолютно прийшли в непридатність. Всякому яка сюди потрапила постають картини апокаліпсису і сцени з фільмів японських жахів про привидів. Навіть якщо хтось збереться знову привнести сюди життя, то йому доведеться спочатку знести все дочиста і вже поверх побудувати нове місто, тому що в цих будівлях не те що жити, ходити небезпечно.

Все через давнього запустіння, руйнівної ерозії, яка стирає не тільки жалюгідні будиночки, але й цілі гори, до того ж навколо море, велика вологість і постійні вітру. Жалко, але ж колись тут жили люди, горів у вікнах світло, грала музика, в готельних номерах забиралася гувернантка , шуміли і сміялися діти, готувалася їжа. Зараз, коли люди зрадили своє місто, він ніби наїжачився в злісному оскалі напівгнилими зубами на всіх, хто на нього дивиться. Ну, вистачить лірики, трохи про факти: Hashima в перекладі з японського Прикордонний острів. Лежить в Східно-Китайському морі в 15 кілометрах від Нагасакі. Хашиму прозвали Гункандзіма, тобто крейсер за свій незвичайний вигляд. І правда, коли хвилі б’ються об боки острова, здається, що через море мчить гігантський крейсер, який перевозить на борту ціле місто.

Розміри острова всього-навсього 480х160 метрів. Острів заселили по причині знаходження там родовища вугілля в 1810 році. Тоді тут з’явилися шахти, заводи, ну і звичайно житлові будівлі, де проживали зі своїми сім’ями робочі. Неможливо уявити, але протягом 50 років острів Hashima був самим густонаселеним місцем на землі! Тут проживало не менше не більше, а 5259 чоловік. Коли корисні копалини острова вичерпалися, люди покинули заводи і свої квартири. 15 січня 1974 р керуюча компанія офіційно оголосила про закриття розробки вугілля. 20 квітня 1974 р останній житель покинув місто. Хашима став містом-примарою , ненаселеним як пустеля Сахара.

Історія міста в чомусь нагадує сьогоднішню Прип’ять . Острів закритий через те, що туди намагаються потрапити різні сталкери, інакше ті, хто полювати за різними скарбами Хашим. Скарбами є не золото або діаманти, а прості предмети побуту, за які колекціонери готові відвалити купу грошей.

Интернет магазин http://www.krutomart.ru/parts.php?group=198 — здесь можно купить насосы масляные для BMW, Volkswagen, Audi, Skoda и Seat по самым низким ценам.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы