Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Hans Rudolf Giger. Швейцарський художник


Автор: Leonadro Vo. | 02 Окт 2012

Hans Rudolf Giger (Hans Rüdi Giger, Ганс Рудольф Гігер) — Швейцарський художник, народився в містечку Кур 5 лютого 1940. Художник працює в екзотичних стилях фантастичного реалізму і вінженері арту. За свої роботи був удостоєний безліччю премій і навіть Оскаром за кращі візуальні ефекти і зображення монстра (зображення всіх стадій) до фільму Чужий. Вперше його малюнки публікувалися в різних журналах і підпільних виданнях. У середині 60-х у Гігер сформувався власний стиль, який можна назвати як зародки-механізми.

Багато хто вважає його нехорошим художником і навіть художником зла. Підтверджуючи чужі думки, Рудольф селився в будинках з недоброю історією і колекціонував ритуальні предмети. Використовував свій талант для оформлення таких фільмів як Чужі, Полтергейст 2, Некрономикон та інших. Проте, скільки б не лаяли Гігер, він явно не обділений талантами. У нього є свій неповторний стиль.

Сайт Московських художників АртМагія пропонує послуги досвідченого шаржиста. Ваше замовлення на власний потре або вашого друга / родича виконає кращий шаржист -художник. Це буде найкращий подарунок на будь-яке свято.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы