Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Гранти для відмінників та призерів олімпіад


Автор: Marta | 21 Апр 2013

16Витік умов — чи не найбільша біда науки і освіти РФ. Не дивлячись на те, що існують певні державні програми роботи з обдарованими дітьми, учні з бідних сіл, де не тільки немає репетитора з історії , але часто і самого вчителя з цього предмету, рідко мають можливість вступити в хороший ВУЗ по бажаному профілем. А тому, ледве отримавши примарний шанс виїхати за кордон, хапаються за нього обома руками і роблять все, щоб потрапити в закордонний «рай». А й справді, не дивлячись на те, що в будь-якій країні іноземцю без досвіду роботи і потрібного диплома влаштуватися на будь-яку роботу завжди складніше, ніж корінному жителю, можливостей для розумних, талановитих випускників там всього одно більше, ніж у рідній країні.

Тому чиновники з Міністерства науки і освіти РФ вже не перший рік б’ють тривогу і докладають всіх зусиль, щоб здатним учням, не залежно від їх місця народження — столиця це, чи глуха село — були відкриті всі дороги. Особливо активно ведеться робота у 2012 році над проектом концепції під назвою «Обдаровані діти». Вона передбачає серйозне додаткове фінансування для виділилися як сильних шкіл, молодих успішних вчителів і здатних, дійсно талановитих учнів.

Адже вкрай важливо хоча б підтримати морально тих учнів, які посилено займаються і до чогось прагнуть. Вже одне те, що учень зайняв призове місце в олімпіаді, по ідеї повинно принести йому певні переваги при вступі до ВНЗ перед тим, хто особливо не намагався в школі і сподівався на батьківські заощадження для оплати навчання або дачі хабара приймальної комісії. Так, до 1 липня цього року всі призери та переможці олімпіад почнуть отримувати спеціальні пільги, а вже до першого осіннього дзвінку буде готовий до запуску державний просвітницький канал. Всім школам будуть видані гроші для роботи з особливо обдарованими дітьми, а ті учні, які покажуть високі результати на ЄДІ і олімпіадах, навіть отримають свої перші премії.

Для самих обдарованих учнів подібна увага з боку держави буде саме по собі вірним знаком, що Росії потрібні розумні голови, і що допомога і підтримка тим, хто прагне знань, буде і в майбутньому. Можливо, самі державні премії для здібних дітей та будуть невеликі в грошовому еквіваленті, але все це дозволить дитині з небагатої або багатодітній сім’ї займатися додатково з репетитором з історії або якомусь іншому предмету, щоб спокійно вступити до ВНЗ вже тільки за власними блискучим знанням і з високим балом з ЄДІ.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы