Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Герберт Уеллс книги, аудіокниги


Автор: Marta | 14 Апр 2013

4ерберт Джордж Уеллс (Herbert George Wells) — відомий англійський письменник. Народився в 1866 році в місті Бромлі. Майбутній письменник-фантаст жив у простій родині, батько був крамарем, а мати економкою. Перед тим, як зайнятися журналістикою і літературою, встиг побувати вчителем у школі, викладачем точних наук.

Герберт Уеллс був неймовірно різносторонньою людиною. Він розбирався в науці, філософії та ін Його літературна діяльність теж не була суто художньої. За своє життя він встиг написати 40 романів і кілька томів оповідань. Крім того, на його рахунку більше десяти творів на філософські теми, більше десяти книг з перебудови суспільства; 30 томів з політичних і соціальних тем, 30 книг про Фабіанське суспільстві, націоналізмі та ін До того ж він написав власну біографію і 3 дитячих книги.

Його першим кроком у науково-фантастичної літератури, став роман «Машина часу». Після цього, світ побачив такі твори, які і зараз не дають спокою людям і розбурхують їх уяву: Острів доктора Моро, Людина-невидимка, Перші люди на Місяці, Війна світів та інші. Ці та інші романи та оповідання прославили Герберта Уеллса на весь світ. Він став відомий як найяскравіший письменник-фантаст. Надзвичайний талант і вигадка автора зробили його найвидатнішим творцем наукової фантастики . Неможливо собі уявити, скільки його творів копіювалося, скільки з них дало життя новим творам письменників, які були натхненні незвичайними історіями, що вже говорити про екранізації в кіно і мультиплікації …

Сам Герберт говорив, що книга «Що ми робимо зі своїми життями?» Містить в собі всі ідеї його життя, а книга «Праця, багатство і щастя роду людського» — найважливіший праця його життя. Великий письменник, який подарував нам нову віху в історії літератури, помер у Лондоні 13 серпня 1946.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы