Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Georg Grie неосюрреалізм


Автор: Leonadro Vo. | 27 Фев 2013

1Georg Grie — дуже відомий цифровий художник. Народився в 1962 році. У середовищі цифрових художників він є першим неосюрреалістом. В даний час живе в Канаді, в Торонто. Сюрреалізм, символізм та фентезі міцно зв’язалися в його роботах в одне ціле і вже незрозуміло, де є що, тому що Georg Grie — це окремий стиль живопису. Сам автор каже, що на його світогляд вплинули такі імениті постаті світового мистецтва, як Сальвадор Далі , Рене Магрітт, Здіслава Бексінскі, Wojciech Siudmak і фотограф-сюрреаліст Jerry Uelsmann.

Потужний візуальний імпресіонізм , ніби яскравий і гучний сплеск ідеї. Все в його картинах колоритно і глибоподобно. Філософські ідеї та фантазії міцно зміцнюються в його роботах. Бачиться незламна воля, і величезне бажання відстояти свої думки свою точку зору. Деякі називають його роботи подорожжю у підсвідомість. Хоча подорож у підсвідомість, на мою думку, це і є сюрреалізм, і всякий сюрреалізм — це подорож у підсвідомість. Захоплюючий сон, прикрашений різними неймовірними речами, які зникнуть, варто тобі відкрити очі, але назавжди залишаться у твоїй пам’яті.

Новый интернет проект «скоро нет» — здесь можно бесплатно скачать торентом интересные игры и фильмы на высокой скорости.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы