Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Гай Ларамі скульптури з книг


Автор: Leonadro Vo. | 26 Янв 2013

1Гай Ларамі — це ще один, не менш відомий скульптор, який працює в жанрі book carving, тобто виготовлення скульптури або картини з книг. У цьому мистецтві він досяг успіху не менше, ніж Brian Dettmer , роботи якого ми вже бачили раніше. Зі звичайної книги, такої яку ми звикли бачити у себе на полиці або в руках, він може зробити абсолютно неймовірну річ.

Guy Laramee — Канадський художник. За своє життя спробував чимало способів висловити свою безмежну творчу натуру. Він був і письменником і режисером, займався живописом, інсталяцією, музикою і багатьом іншим. Останнім проектом, який привернув увагу Гая, стало захоплення скульптурою з не призначених для цього речей, яке представлене тут. Він бере старі книги і вирізає з них ландшафти і скульптури. Сам скульптор говорить, що воліє створювати свої шедеври з настільки старих книг, що вони просто не підлягають відновленню, їх неможливо читати і такі годяться тільки для звалища. Роботі над старими книгами Ларамі присвятив ось уже три роки свого життя і як ми це бачимо, небезуспішно. Саме на цьому терені, незважаючи на свою багатопрофільність, він і отримав визнання і захоплені відгуки глядачів.

Кілька книг, складених разом і скальпель перетворюють непотрібні речі в цінні експонати. Найвідомішими серіями робіт канадського художника є Бібліос і Велика стіна. Як ми бачимо, сучасне мистецтво шукає все нові і нові способи свого самовираження. Сучасним художником недостатньо полотна і фарби. Цвяхи, нитки, голки, сірники, книги, сміття із звалища їм підходить набагато більше. Однак, не варто думати що старе, класичне мистецтво, до якого тепер можна віднести навіть кубізм і супрематизм, продовжують жити і нікуди йти не збираються.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы