Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Франциско Сурбаран


Автор: Leonadro Vo. | 31 Дек 2012

1Франциско де Сурбаран — народився в передмісті Севільї в 1598 році. Вже в шістнадцять років вступив на навчання відомому художнику Педро де Вільянуеви. Через три роки Сурбаран став цілком самостійним живописцем і навіть став отримувати замовлення церков, соборів і монастирів. Незважаючи на те, що Франциско завжди був таким собі пустельником і любив тиху сільську місцевість, в 1629 році він таки перебирається до Севільї і обладнає там власну майстерню.

Особливого успіху Сурбаран при житті не знав. Багато хто навіть вважали його роботи кілька архаїчними . Однак у наш час його вважають одним з найвидатніших живописців. Він писав сцени з релігійного життя: чернечий побут, святі і мученики. У 1658 році художник переїздить до Мадрида, а в 1664 році помирає. За 66 років Франциско залишив після себе велику спадщину і велике безліч полотен, які зараз цінуються дуже високо. Померши в безвісності, він так і не дізнався, що незабаром стане одним з найзнаменитіших людей планети.

www.termo-panel.ru — у нас на сайте даже видео про сэндвич панели, изготовление, продажа, доставка по самым низким ценам в Москве.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы