Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

David Mach скульптури з сірників


Автор: Leonadro Vo. | 22 Янв 2013

1David Mach — входить в число тих скульпторів і художників, які люблять дивувати публіку незвичністю своєї творчості. Хтось використовує для створення своїх скульптур цвяхи , хтось карти , а Девід взяв за основу сірники. У результаті виходять досить незвичайні речі, але дуже красиві. Єдине, що змушує задуматися, це те, що всі вироби автора вельми вогненебезпечні і можуть становити загрозу пожежі.

David Mach — скульптор з Шотландії. Народився в 1956 році, в даний час проживає в Лондоні. Свої вогненебезпечні зображення став створювати ще в 1982 році. На жаль, перша створена річ, згоріла, що не дивно. Тепер у його колекції кілька десятків скульптур, створені з сірників з різнокольоровими головками. Тварини, маски, людські обличчя, голови та багато іншого, David не обмежує себе у виборі чергового персонажа.

Для початку береться основа (пластикова або скляна) і вже на неї одна за одною наклеюються сірники. На одну скульптуру йде до декількох тисяч сірників. Процес створення дуже трудомісткий і на нього йде часом до кількох місяців. Іноді, для досягнення більш драматичного ефекту, на виставках він сам підпалює одну скульптуру і від неї не залишається ні сліду, крім пам’яті на фотоплівці. Для нього самого важлива не сама річ, а процес її створення, заради цього він і працює.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы