Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Cornacchia реалістичний сюрреалізм


Автор: Leonadro Vo. | 31 Янв 2013

1Дуже талановита російська художниця під псевдонімом Cornacchia. Cornacchia або Корначчі в перекладі з італійської означає Ворона. Сама автор говорить, що по-справжньому захоплюється розумом цих дивовижних птахів. У своїх реалістичних і одночасно з цим фантастичних, сюрреальності картинах вона домагається казкової атмосфери. Музика душі нескінченним потоком ллється на картини і перетворюється в дивовижні форми, якими можна милуватися дуже довго. За фахом ця талановита художниця журналіст, працює фрілансером — малює і складає різні композиції на замовлення. Побажаємо їй успіхів у всіх її починаннях.

Роботи цієї художниці ще раз доводять нам про повну спроможності комп’ютерної графіки як стилю в мистецтві, до якого потрібно відноситься дуже серйозно. У наше століття, коли ми не можемо уявити собі життя без комп’ютерів і різних електронних гаджетів, природно те, що класичний живопис поступово замінюється більш, так би мовити, просунутої. Цьому сприяють такі таланти, як індійський художник Neville Dsouza , російська художниця Корначчі і багато інших. У своїх творах Корначчі не обмежує себе ні в чому. Вона зображує, як зовсім фантастичні сцени, так і реальні, як казкових персонажів, так і зовсім знайомих нам тварин. Розглядаючи її картини, в яких казкова атмосфера переплітається з реальністю, розумієш, що в багатій фантазії Cornacchia не відмовити. На жаль більш докладної інформації про художника знайти не вдалося. Залишається тільки сподіватися, що незабаром про це дивовижне майстра комп’ютерної живопису, дізнаються всі.

Красивый, дизайнерский, инфракрасный уличный обогреватель kroll по самым низким ценам с доставкой только на сайте www.patico.ru/
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы