Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Брюллов, великий російський художник. Біографія Брюллова


Автор: Leonadro Vo. | 08 Авг 2012

Брюллов Карл Павлович — великий російський художник, живописець. Прихильник російської класицизму , романтизму. Твори художника Брюллова дуже різноманітні, тут і портрети відомих у той час людей, і драматичні події зі світової історії та біблійні образи.

Тема «Останній день Помпеї», народилася у відомого майстра, після того як він відвідав розкопки знищеного вулканом міста Помпеї. Художнику вдалося відобразити весь той жах і паніку міста і його людей, захоплених зненацька прокинувся Везувієм. Картина викликала справжній фурор, як в Росії, так і в Європі, її називають найбільшим твором російського живопису. Картина експонується в Санкт-Петербурзькому Російському музеї.

Художника Брюллова осаджують не тільки російські мотиви, як ви вже встигли здогадатися, але й мотиви Італії, куди він згодом переїде, східні мотиви «Бахчисарайський фонтан». Портрет був коником Карла Павловича, здається, що ніхто не переплюне його на цьому поприщі. Його портрети бравурні, яскраві, барвисті, до детальності чіткі, вони донесли до нас не тільки красу і неповторність живопису, а й деякі історичні факти. Через його картини, як через машину часу, ми можемо поглянути на побут минулого минулого.

Брюллов був не тільки художником від Бога, він також був професором академії мистецтв, мав славу хорошим педагогом. Він нерідко звертається і до батального живопису «Облога Пскова Стефаном Баторієм» і релігійно-церковної історії, що увійшла в моду античності «Спляча Юнона і парку з немовлям Геркулесом».

З Москви в Санкт-Петербург на найшвидшому поїзді. Якщо ви хочете подолати це величезна відстань за кілька годин вам всього лише потрібно купити квиток на Сапсан . Розклад поїздів, ціна квитка, час відправлення-прибуття.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы