Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Біографія Сандро Боттічеллі


Автор: Leonadro Vo. | 12 Авг 2012

Сандро Боттічеллі — великий художник (справжнє ім’я цього майстра епохи Відродження Алессандро ді Маріано Філіпепі), народився в Італії в 1445 році. В еру раннього Ренесансу був одним з яскравих представників. Весь світ знайомий з його образами-алегоріями, можна сказати, що Боттічеллі подарував світові справжній еталон жіночої краси. До речі, Боттічеллі вигадане ім’я, що відбулося від Боттічеллі, що в перекладі з італійської — бочонок. Таким прізвиськом нагородив його старший брат Джованні, ймовірно за зовнішні якості, але згодом прізвисько перетворилося на якийсь знак якості.

Після того, як Сандро закінчив навчання, він недовгий час працював в ювелірній майстерні свого старшого брата Антоніо, але затримався там ненадовго і вступив на навчання одного з відомих художників того часу — ченцеві Філіппо Ліппі. Стиль цього живописця завжди вражав Сандро своєї деталізацією, методом зображення рук, осіб, повернених на три чверті. Він швидко це переймав у свого вчителя, хоча незабаром після навчання почав розробляти свій стиль, зокрема в його арсеналі живопису з’явилися якісь охристі тіні, для точної передачі кольору тіла людини, що стало як би відмінною рисою його робіт. Згодом, коли він відкриває власну студію, у нього вчиться син його вчителя Філіппо. У цьому моменті ми бачимо наскільки його вчитель був гордий своїм учнем і вважав його перевершив майстра.

У Сандро Боттічеллі в певний період його життя, раптом прокидається любов до міфологічної живопису. До нього теми на міфологічні образи зустрічалася вкрай рідко, але з його приходом стався справжній бум на цю не зорану грунт для творчої реалізації. На такі картини відбувається великий попит і замовлення з найвищих верхівок («Афіна Паллада і Кентавр», «Венера і Марс» та інші).

У 1481 році художник отримав, напевно, найважливіший у своєму житті замовлення на прикрасу своїми роботами, щойно побудованої, Сікстинської капели. Над прикрасою капели Сандро Боттічеллі працював разом з такими майстрами, як Перуджіно, Сіньореллі, Пінтуріччіно та іншими не менш знаменитими художниками того часу. Його фрески в капелі, що у Ватикані, — це «Сцени з життя Мойсея», «Покарання Корея, Датана й Абірона», «Зцілення прокаженого та омана Христа», одні з найбільш величних творів.

Смерть Сандро Ботічеллі сталася в 1510 році, коли художникові було 65 років. Він був похований біля церкви Оньіссанті, на церковному цвинтарі. Мало хто знає, але з тих пір і аж до дев’ятнадцятого століття його ім’я було практично забуто для мистецтва, і ніхто не пам’ятав про існування Боттічеллі, поки його не відкрили для світу прихильники руху художників-прерафаелітів, а саме такий художник, як Данте Габріель Россетті . Саме він побачив у Боттічеллі ту неповторність, майстерність передачі почуттів і емоцій, унікальний стиль, яким ми тепер милуємося і натхненням.

Для любителів гарного кіно, найкращий сервіс з пошуку фільмів і серіалів. Російський серіал , зарубіжний серіал хорошої якості, різних стилів і жанрів.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы