Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Біографія Олександра Бенуа


Автор: Leonadro Vo. | 11 Авг 2012

Бенуа Олександр Миколайович — великий російський художник, історик світового мистецтва. У своїх роботах Бенуа дуже точно передавав стиль і настрої минулих століть. Виходець з Росії, з 1926 року художник переїздить до Франції, живе там і вмирає. Олександр Миколайович завжди відчував якусь любов до старих часів, він черпав натхнення для своїх картин з відносною давнину, прикладом тому може бути картина: Останні прогулянки Людовіка XIV. До того ж Бенуа є режисером театру (Пікова дама, Павільйон Арміда, Петрушка) і ілюстратором в різних виданнях.

Як історик світового та російського мистецтва, Бенуа дебютував виходом книги: Історія живопису XIX століття. Потім були й інші книги (Історія російського живопису, Російська школа живопису і т.д.).

У 1896 році Олександр разом з друзями вирушає в Париж, в який закохується цілком і повністю. Тут він також, не зраджуючи своїм традиціям, пише картини минулого. Його роботи в Росії та Франції — це погляд сучасної людини на те, що відбувалося за сотні років до цього. Мій погляд на дружбу між часом і країнами пов’язаний саме з його картинами. Бенуа багато критикували, як він називав їх, «борзописці», але він не міняв своїх позицій і цим заслужив загальну вдячність своєї правоти і свого мистецтва.

Як уже говорили раніше, життя художника Олександра Бенуа обірвалося в Парижі. Незважаючи на те, що останні роки життя він провів у Франції, за визнанням художника, пам’ять про вітчизну, де він брав активну участь у багатьох мистецьких заходах, так чи інакше відносяться до мистецтва, залишалися з ним до кінця його життя і були дорогоцінні спогади.

Он лайн интернет-магазин электромеханических замков для входных и бронированных дверей по самым низким ценам оптом и в розницу. Подробнее на сайте plastmarket.com.ua
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы