Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Бен Гейне (Ben Heine)


Автор: Leonadro Vo. | 23 Ноя 2012

Бен Гейне (Ben Heine) — бельгійський художник, карикатурист, фотограф. Працював мультиплікатором, але справжню популярність йому принесла, так звана, фотопісь. Свої роботи він виклав в інтернет і отримав величезну віддачу від глядачів. Першою його роботою було «Олівець проти камери», замість фрагмента фотографії він підставляв мальованих скетч. Смішний малюнок, підставлений в одній з частин фотографії, змінював повністю сенс і настрій споконвічного фото — виходить дуже цікавий візуальний ефект.

Ben Heine народився в Африці в Кот-д’Івуар, Абіджан. Зараз проживає у Брюсселі і працює в жанрі політичної мультиплікації. Крім своєї основної діяльності Бен є справжнім поліглотом і знає кілька мов: французька, англійська, голландська, іспанська, польська, російська.

Ще один вид його творчої діяльності, який практично він і придумав, взявши основу з пуантилізму — це малювання колами і точками. Тут він дає волю уяві і малює таким чином світову популярність. Виходить дуже свіжо, оригінально і креативно. Кола, які складають обличчя і тіло людини, різних розмірів і кольору. Серед знаменитостей, яких він намалював подібним чином, є такі, як Елвіс Преслі, Фреді Мерк’юрі, Lady Gaga, Мерилін Монро , Боб Марлі, Емінем, Джоні Депп і інші.

Для будівництва вибирайте тільки якісні матеріали, наприклад, профнастил оцинкований покрівельний в Москві на сайті Сапсан.

Усі малюнки виконуються вручну, без яких або втручань комп’ютерних програм. Його роботи потрапили у всесвітню мережу не так вже давно, але і за такий час він встиг здобути широку популярність. Технологія виготовлення таких робіт не дуже складна, але оригінальна, як говоритися: все геніальне — просто.

Безперечно, такі люди як Ben Heine є прикладом для наслідування. У наш час, коли здається — все вже винайдено, такі люди дають надію на нове віяння в науці і мистецтві. Зараз мало хто може здивувати чимось екстраординарним, таким, чого ніхто й ніколи до нього не робив. Скульптор Chan Girl Park з Кореї, скульптури якого публікувалися раніше на цьому сайті, відноситься до цієї ж когорти новаторів, які не прагнуть без кінця повторювати старе, а шукають нові віяння, стилі та жанри. Нехай таких людей буде більше, що б звичайні люди, цінителі мистецтв і професіонали мистецтвознавці ніколи не занудьгували.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы