Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Арт Деко стиль


Автор: Marta | 29 Июн 2013

5Термін Арт Деко відбувся від французького art deco. Отримало свою назву від Міжнародної Виставки декоративного мистецтва і промисловості, яка проходила в Парижі 1925 році. Даний жанр мистецтва був поширений в XX столітті в Америці та Західній Європі. У Арт Деко багато стилі, жанри, напрями, течії вдало з’єдналися в одне ціле і придбали новий художній окрас. У Art Deco можна знайти елементи модерну, кубізму, експресіонізму та інших. Художники в цьому стилі використовують основи дизайну, виразні форми, стилістичні образи, що б отримати більш виразні композиції. Тут спостерігаються яскраві кольори і екзотика. До цих пір це напрям у мистецтві є дуже популярним серед дизайнерів.

6Варто сказати, що на розвиток Арт-Деко , його стилістичні рішення вплинули фрески, настінні малюнки пам’ятників староєгипетського мистецтва і стародавніх цивілізацій Америки. Якщо спочатку це було мистецтво малювання, ілюстрації (вперше з’явилося як витончене оформлення балету «Російські сезони»), то потім art deco практично повністю перекваліфікувався в дизайн приміщень, декупаж меблів для початківців , оформлення різних оздоблювальних робіт, рекламної та журнальної графіки та ін Під усьому світі Арт-Деко став кращим прикладом стилю і доброго смаку, а також синонімом ефектності мистецтва. Складно собі уявити хоч один напрямок оформлювального мистецтва, на який би не вплинув Арт Деко — архітектура, інтер’єри, дорогоцінні прикраси, живопис, скульптура та багато-багато іншого. Все це випробувало на собі вплив нового стилю XX століття.

Потрапивши до Голлівуду, цей напрям у мистецтві швидко завоювало титул «Стиль Зірок». Вперше жителі США побачили всю елегантність і ефектність цього жанру в костюмах і декораціях до картини Клеопатра. Далі він вплинув не тільки на різні види і прояви мистецтв, але навіть на моду, на спосіб життя людей різних країн. Зовнішній вигляд і навіть образ американського міста Нью-Йорк, при створенні був підданий сильному впливу арт-декору — житлові будівлі, школи, палаци, хмарочоси, скульптура на вулицях міст, оформлення фасадів — химерне і грандіозне в одному флаконі. Без сумніву можна сказати, що Арт Деко з’явився одним з найвпливовіших стилів мистецтв у XX столітті.

Научится использовать javascript циклы можно на лучшем сайте — www.site-do.ru, где вы найдете самые полезные советы и уроки о создании сайтов и их раскрутки.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы