Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Аргентинський фотограф Juan Buhler


Автор: Leonadro Vo. | 27 Фев 2013

Juan Buhler — відомий жанровий фотограф з Аргентини. Його коником є ​​зйомка звичайних вулиць. Він уміє знайти у звичайній натовпі людей те, що інші давно вже розучилися бачити. Те, що для вас є безликою масою йдуть у своїх справах людей, для аргентинського фотографа — справжнє джерело сюжетів. Мені особисто ці фотографії цікаво помічених сюжетів, в яких завжди знайдеться місце іронії, чимось нагадали роботи іншого його колеги з Голлівуду Christoph Martin Schmid .

Міські сцени очима Juan Buhler виглядають зовсім по-іншому. Вони живі й насичені. Кожна людина на цих вулицях — не сіре обличчя з натовпу, а особистість, в життя і думки якого ти тут же вникаєш.

Дивовижна здатність ловити момент переносить глядача на місце дії. У мить ока ти можеш відчути себе на місці кожного з персонажів або стороннім глядачем, який знаходитися не перед екраном комп’ютера, а прямо на тій самій вулиці. Маленькі історії з чийогось життя, невеликі зарісовочкі, мініфільм, які вмістилися в один кадр.

В даний час автор цих фотографій живе в Сан-Франциско. Працює в відомій компанії Pixar, де займається створенням візуальних ефектів. Повз таких професіоналів не пройдуть хороші роботодавці.

Выбрать, заказать и купить детские стулья по самым выгодным ценам можно на сайте udobno61.ru
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы