Новое на сайте

Архивы

Темы


« | Главная | »

Аніш Капур в Королівській Академії Мистецтв


Автор: Leonadro Vo. | 31 Янв 2013

1У Королівській Академії Мистецтв відбулася виставка відомого скульптора , якого звуть Аніш Капур. Треба сказати, що виставити свої твори в Royal Academy of Arts є вищим досягненням будь-якого художника або скульптора. Такого визнання домагаються одиниці і що б стати одним з них потрібно мати абсолютно неприборкану фантазію і дуже багато трудитися і працювати. Шість концептуальних робіт, які вражають своїми розмірами, удостоїлися права стояти в залах Академії і радувати кожного цінителя або простого глядача своїми запаморочливими формами.

Аніш Капур — індійський скульптор. Народився в Бомбеї в 1954 році. Зараз Anish Kapoor проживає у Великобританії, є членом організації Нової Британської Скульптури і володарем премії Тернера. Крім того, він отримав премію на Венеціанському бієнале і багато інших. Всі твори Капура відрізняються вигнутими лініями і яскравим забарвленням. Як правило, вони дуже прості, але і дуже оригінальні. Аніш, ніби підтверджує своїми роботами відому приказку — Все геніальне просто. Деякі з відомих робіт мають дзеркальну поверхню, яка спотворює образ людини.

Що б відвідати це чи якесь інше місце, тепер для вас немає проблем купити квиток в будь-яку точку землі. Що б знайти найдешевший квиток на літак заходите на Авіабілет.ру. Зручний пошуковик по всім авіакомпаніям світу плюс підбір готелів, ж / д квитків та багато іншого.

Варто згадати і про Королівській Академії Мистецтв, яка тут також грає не останню роль. Один з головних виставкових залів Лондона. Академія відома в усьому світі завдяки найбільшим на планеті виставкам сучасного мистецтва. Так само тут проводяться найпрестижніші виставки різних напрямків та вернісажі. Королівська Академія була заснована Джошуа Рейнольдсом в 1768 році за наказом короля Георга III. Основний напрямок цієї установи — щорічні публічні виставки, на яких може представити свої роботи будь-який бажаючий художник у широкому сенсі цього слова. Природно, перед виставкою кожну роботу вивчає спеціальна комісія, після чого вона може бути побачена тисячами відвідувачів Академії Мистецтв і навіть куплена, так як тут це навіть вітається. Членами Royal Academy of Arts були такі імениті художники, як: Томас Гейнсборо, Джозеф Тернер, Джон Констебл, Джон Еверетт Мілле і інші. Їх роботи ми постараємося показати вам в наступних випусках.

— сайт компании которая занимается производством и продажей качественное кабельной продукции по самым низким ценам в России.
Темы: Без рубрики | Ваш отзыв »

Отзывы