Новое на сайте

Архивы

Темы

Архив за Июнь 2013

« Раньше

Любовний настрій (Вонг Кар-Вай)

30 Июн 2013

Любовний настрій (оригінальна назва — Роки, Подібні Квітам) — одна з найвідоміших і найкрасивіших стрічок режисера Вонга Кар-Вая.

Арт Деко стиль

29 Июн 2013

Термін Арт Деко відбувся від французького art deco. Отримало свою назву від Міжнародної Виставки декоративного мистецтва і промисловості, яка проходила в Парижі 1925 році. Даний жанр мистецтва був поширений в XX столітті в Америці та Західній Європі.

Художники-пересувники

29 Июн 2013

Товариство пересувних художніх виставок, ТПХВ або художники-передвижники.

Африканський живопис

29 Июн 2013

Африканський живопис, як і скульптура , аж до XIX століття вважалася примітивною, однак, як це не дивно, мала великий вплив на Європейське образотворче мистецтво. Незвичайні форми взяли собі на озброєння різні авангардистські течії. Особливо помітно це стало на початку XX століття. З тих же пір, африканська живопис стала розглядатися як серйозне мистецтво, яке потребує особливої […]

Як самому зробити модний дизайн своєї квартири

27 Июн 2013

Якщо вам хочеться мати сучасний інтер’єр, і ви дозріли розпочати глобальний ремонт своєї квартири, то вам буде потрібно дизайн-проект. Це основа і початок будь-якого ремонту. Саме він допоможе заощадити час в процесі ремонтних робіт, оскільки допомагає визначити не тільки їх обсяги, кількість оздоблювальних матеріалів, а й найголовніше як виглядатиме житло завдяки ремонту.

Сучасне мистецтво кераміки

27 Июн 2013

Не дивлячись на те, що кераміка набуває популярності в наш час, досить відомим цей вид мистецтва був завжди. У керамічних виробів було різне призначення, вони виготовлялися згідно з різними технологіями. Глина ставала необхідним і незамінним матеріалом для виготовлення горщиків, глечиків, мисок. Вони створювалися не тільки для подальшої експлуатації, але і ставали необхідними елементами декору.

Переваги сучасних цифрових фотоапаратів

25 Июн 2013

У житті сучасної людини зараз присутня безліч варіантів техніки, використовуваної для тих чи інших цілей. Випускаються вироби численними брендами, які прагнуть задовольнити запити навіть найбільш прискіпливих і досвідчених споживачів. Так, у категорії поширених найменувань знаходиться цифровий фотоапарат . Даний агрегат в даний час є поширеним в самому широкому колі користувачів, до яких відносяться як звичайні […]

Natalie Shau литовський художник

25 Июн 2013

Немного мрачноватый, но всё же хороший арт от художницы из Вильнюса, Литва. Её творчество можно охарактеризовать как готический сюрреализм.

Алегростиль

25 Июн 2013

Кожна людина хоче або мріє зробити свій будинок затишним і комфортним. У цій справі йому можуть допомогти безліч факторів, до яких належить і сімейний лад, настрій у відносинах і багато іншого.

Картини з кольорового піску Joe Mangrum

25 Июн 2013

Цей оригінальний художник не використовує для своєї творчості кисть і фарби. Свої твори він малює прямо на асфальті кольоровим піском.

« Раньше